Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

KALE’DEN YURT DIŞI ATAĞI

Türkiye’de güvenliğin lideri Kale Kilit, yurt dışı fuarlarına çıkarma yaptı! Dünyanın dört bir yanındaki farklı kıtalar ve coğrafyalarda yüzden fazla ülkeye ulaşan global bir marka olarak Kale Kilit, Eylül ayı boyunca yurt dışında düzenlenen fuarlarda en yenilikçi ürünleriyle yerini aldı. Kale; Meksika, Brezilya, Kolombiya ve Almanya’da yüzlerce ülkeden firmanın görücüye çıktığı uluslararası fuarlarda kendi ürün grubunda Türkiye’yi temsil etti.

İMMİB’İN ÖDÜLÜNÜ 10. KEZ KALE KİLİT ALDI

Türkiye’de güvenliğin lideri Kale Kilit, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından verilen “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde 10. kez zirveye oturdu. Kale Kilit, bu yıl da “Metal Eşya” kategorisinde şampiyon olarak, üst üste 10. kez birincilik ödülü almayı başardı.

GÜVENLİĞİN KLİK SESİ benimkalem.com.tr’de

Güvenliğin markası Kale Kilit, tüketicisiyle artık internet üzerinden de buluşacak. Her 3 evden 2’sinde tercih edilen Kale Kilit, 63 yıldır yanında olan tüketicisine, silindir grubunda bulunan ürünlerini ve seçkin çelik kasa modellerini internet üzerinden de satışa sundu. Önce Klikle sonra Kilitle mottosuyla hayatı kolaylaştıracak deneyimler sunan Kale Kilit, e-ticaret sitesini yayına aldı. Hem satış hem de montaj hizmeti ile bir ilk olan www.benimkalem.com.tr ile Kale Kilit, sektöründe bir ilki daha hayat geçirdi.

KALE ANAHTARCILAR KULÜBÜ BİR YAŞINDA!

Türkiye'de güvenliğin lideri Kale Kilit’in, anahtarcıları bir çatı altında birleştirmek amacıyla kurduğu "Kale Anahtarcılar Kulübü" bir yılı geride bıraktı. Türkiye genelinde yüzlerce anahtarcının üye olduğu kulüp, sektörde bir ilke imza atarken anahtarcılık alanında sosyal bir network oluşturdu.

GÜVENLİĞİN LİDERİ KALE KİLİT’TEN SEKTÖRE DESTEK

Türkiye'de güvenliğin lideri Kale Kilit, anahtarcıların yapısını kurumsallaştırmaya yönelik girişimlerine bir yenisini daha ekliyor. Türkiye’de anahtarcıları tek bir çatı altında toplayan ‘Kale Anahtarcılar Kulübü’nü kuran Kale Kilit, Anahtarcılar Semineri’nin ana sponsorluğunu üstlendi.

KALE ENDÜSTRİ HOLDİNG 39.YAPI FUARI’NDA

Türkiye ekonomisinin son dönemde ortaya koyduğu büyük dönüşüm hedefini yıllar önce yakalayan Kale Endüstri Holding, inovatif, nitelikli, satana katma değer, kullanana yüksek verim sağlayan ürünlerini, 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da tüketici ile buluşturuyor.