282 RD ve 287 D Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitleri

Kalitesi ve teknolojisi ile güvenlikte öncü Kale Kilit,yeni ürünü 282 RD ve 287 D Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitleri ile çelik kapılarda maksimum güvenliği hedefliyor.

282 RD Monoblok ve 287 D Plus Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitleri, sürgüleri iki turda karşılıktaki yuvasına yerleşiyor. Birinci turda, doğrudan yerinden çıkan sürgüler ikinci turda, 45 derecelik açıyla karşılıktaki yuvasına yerleşerek, maksimum düzeyde kenetlenme sağlıyor. Böylece çelik kapıların levye, kriko vb. aletlerle dışarıdan zorlanarak açılması imkansız hale geliyor. Kale Kilit tarafından çelik kapı kilitlerinin tasarım ve güvenliğine farklı bir bakış açısı getirerek üretilen Kale Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitlerinin kasasında galvaniz kaplama, karşılık ve aynasında ise krom kaplama kullanılıyor. 282 RD Monoblok Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilidinin emniyeti olarak 287 D Plus Döner Sürgülü Çelik Kapı Emniyet Kilidi kullanılıyor.

Kalitesi ve teknolojisi ile güvenlikte öncü Kale Kilit,yeni ürünü 282 RD ve 287 D Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitleri ile çelik kapılarda maksimum güvenliği hedefliyor. 282 RD Monoblok ve 287 D Plus Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitleri, sürgüleri iki turda karşılıktaki yuvasına yerleşiyor.

Birinci turda, doğrudan yerinden çıkan sürgüler ikinci turda, 45 derecelik açıyla karşılıktaki yuvasına yerleşerek, maksimum düzeyde kenetlenme sağlıyor. Böylece çelik kapıların levye, kriko vb. aletlerle dışarıdan zorlanarak açılması imkansız hale geliyor. Kale Kilit tarafından çelik kapı kilitlerinin tasarım ve güvenliğine farklı bir bakış açısı getirerek üretilen Kale Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitlerinin kasasında galvaniz kaplama, karşılık ve aynasında ise krom kaplama kullanılıyor.

282 RD Monoblok Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilidinin emniyeti olarak 287 D Plus Döner Sürgülü Çelik Kapı Emniyet Kilidi kullanılıyor.