GÜVENLİĞİN KLİK SESİ benimkalem.com.tr’de

KALE KİLİT'TEN YİNE BİR YENİLİK YİNE BİR İLK: E –TİCARETTE SATIŞ VE MONTAJ İLK KEZ BİRARADA

Güvenliğin markası Kale Kilit, tüketicisiyle artık internet üzerinden de buluşacak. Her 3 evden 2'sinde tercih edilen Kale Kilit, 63 yıldır yanında olan tüketicisine, silindir grubunda bulunan ürünlerini ve seçkin çelik kasa modellerini internet üzerinden de satışa sundu. Önce Klikle sonra Kilitle mottosuyla hayatı kolaylaştıracak deneyimler sunan Kale Kilit, e-ticaret sitesini yayına aldı. Hem satış hem de montaj hizmeti ile bir ilk olan www.benimkalem.com.tr ile Kale Kilit, sektöründe bir ilki daha hayat geçirdi.

Türkiye'de güvenliğin adresi olan ve her 3 evden 2'si tarafından tercih edilen Kale Kilit; tüketiciye artık internet üzerinden de ulaşacak. Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit'in ürünleri internet üzerinden de satışa sunuldu. "Önce klikle sonra kilitle" sloganıyla dijital satışlara başlayan Kale Kilit'in ürünleri, www.benimkalem.com.tr internet adresi üzerinden satın alınabilecek.

Kale Kilit'in 63 yıldır yanında olan tüketicisine en önemli hizmeti ise internet üzerinden ürünlerini satın alacak olanlara aynı zamanda montaj hizmeti de sunması. Böylece Kale Kilit, tüketicisine, internet üzerinden hem ürünlerini hem de montaj hizmetini ulaştırabiliyor. Bir ilk olan montaj hizmeti sayesinde, tüketiciler güvendiği markayla güvenli bir ortamda buluşabilecek ve istediği ürün ile montaj hizmetini internet sitesi üzerinden satın alma kolaylığına ve konforuna sahip olacak. www.benimkalem.com.tr internet adresi üzerinden ürünleri satın alan tüketici ise aynı zamanda ücretsiz kargo fırsatı, ayın ürünü gibi sürprizlerden faydalanma fırsatını da elde etmiş olacak.

Kale Kilit,  63 yıldır güvenliğin markası olarak, sürekli kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Yarım asrı aşkın sürede Kale Kilit değişerek, modernleşerek ve ürün teknolojisinden pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar zamana ayak uydurarak,  yeniliklerle sektörde adından söz ettiriyor. Marka, pazarlama alanında da hem kurumlara hem de tüketicilere yönelik pazarlama stratejileri geliştiriyor. Bunların önemli bir ayağı olan dijital pazarlama alanında dijital çözümler ile nihai tüketiciye ulaşıyor; ölçülebilir, hızlı ve etkili geri dönüşler alınabiliyor.​​​