Kale Anahtarcılar Kulübü Bir Yaşında!

KALE ANAHTARCILAR KULÜBÜ BİR YILI GERİDE BIRAKTI

Türkiye'de güvenliğin lideri Kale Kilit'in, anahtarcıları bir çatı altında birleştirmek amacıyla kurduğu "Kale Anahtarcılar Kulübü" bir yılı geride bıraktı.  Türkiye genelinde yüzlerce anahtarcının üye olduğu kulüp, sektörde bir ilke imza atarken anahtarcılık alanında sosyal bir network oluşturdu.

Türkiye'de mekanların tam kapsam güvenlik sağlayıcısı Kale Kilit'in, iş ortaklarını bir çatı altında toplamak hedefi çerçevesinde kurduğu "Kale Anahtarcılar Kulübü" birinci yaşını kutladı. Sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla yıllardır ürün, hizmet ve çözümler geliştiren Kale Kilit'in, Türkiye geneli anahtarcıların katılımıyla kurduğu Anahtarcılar Kulübü, sektörü daha kurumsal bir yapıya doğru yönlendirmeyi başardı. Henüz bir yıllık bir kulüp olmasına rağmen Türkiye genelinde 300'den fazla anahtarcıyı tek çatı altında topladı.

Sektörde bir ilk olan Kale Anahtarcılar Kulübü, birinci yılını 12-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında Wyndham Grand Otel'degerçekleştirilen etkinlikle kutladı.

Kale Anahtarcılar Kulübü'nün birinci yılı kutlamaları, ünlü sunucu Ceyhun Yılmaz'ın yaptığı şovlarla renklendi. Gecenin sonunda ise Anahtarcılar Kulübü'nün 1.yıl  'en'lerine plaketler verildi.  'En'lerin ödülleri;  En Çok Ürün Satan Üye, En Nitelikli Ürün Satan Üye, En Sosyal Üye, Kale Alarm'a En Çok Yönlendirme Yapan Üye  olmak üzere dört ayrı kategoride kulüp üyelerine sunuldu.​