Kale Çelik Eşya ve Kale Kilit tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunan yeni ürünleriyle Demos Kapı Fuarında

Kale Çelik Eşya'nın yeni tasarımlarının sergileneceği kapı ve kasa modellerinin yanı sıra, Kale Kilit'in yenilikçi ürünleri; Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitleri ile KTB Kale Tuzaklı Barel'i sektör profesyonelleri yakından tanıma fırsatı buldu.

Estetiğin teknolojiyle buluşması: Kale Çelik Kapı

Kale Çelik Kapı'nın yeni modelleri K84, K85 ve K86, güvenliği, estetiği ve konforu bir arada sunuyor. Kale Çelik Kapı ürünleri,  7 cm kalınlığında, ağır darbelere dayanıklı çelik gövdesi ve özel üretilen 4 milli 4 kademeli sürgü sistemi ile yaşam alanlarında maksimum güvenlik sağlıyor. Kale çelik kapılar için özel üretilen, Kale Superactive Card sayesinde kullanıcılarına, kaybedilen anahtarın yeniden üretilmesine imkân veriyor.
Kale Çelik Kapılara entegre olarak monte edilen, X10 Akıllı Kilit Sistemi ile anahtarlı ve uzaktan kumandalı kullanım alternatifleriyle modern şehir hayatında kullanıcılarına maksimum güvenlik sağlıyor. 
Kale çelik kapılar ayrıca, ses ve ısı yalıtım dolgusu ile kullanıcılarına gürültüden uzak sakin ve huzurlu bir yaşam sağlıyor. İsteğe bağlı olarak Kale çelik kapılara monte edilen hareketli lastik sayesinde, toz, rüzgâr, ses ve böceklerin kapı altından içeriye girmesi de engelleniyor. 
Kale çelik kapılar, fuarda ilk kez sergilenecek A, B ve C tipi taçlı pervazlar ile paslanmaz ve elektrostatik sac pervazlar sayesinde her zevke yanıt veriyor.

Kale Çelik Kasa'da Kasamatik;

Kale Çelik Eşya'nın farklı boyutlarda ve farklı mekânlardaki kullanım alanlarıyla ziyaretçilerine sunduğu Kale Çelik Kasa ürünleri, çelik kasa kullanıcılarının güvenilir markası olmaya devam ediyor. Kasamatik, birçok kasa modeline adapte edilebilen üst oluğu sayesinde, benzin istasyonu gibi günün her saati faaliyet gösteren mekânlar için çok fonksiyonel bir ürün.

Kale Çelik Kapı'dan tatil kampanyası;

Kale Çelik Kapı'lar tatile çıkarken gözü arkada kalmayacaklar için büyük bir indirim kampanyası başlattı.  Tatil indirimi kampanyasıyla 2.050 TL+KDV'den başlayan fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

Kale Kilit'ten maksimum teknoloji ve maksimum güvenlik

2010 yılı başında piyasa süren Kale Kilit'in yenilikçi ürünü, Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilidi, çelik kapılarda üst düzey güvenlik sağlıyor. Sürgüleri iki turda karşılıktaki yuvasına yerleşen döner sürgüler, birinci turda doğrudan yerinden çıkıyor, ikinci turda ise 45 derecelik açıyla karşılıktaki yuvasına yerleşiyor. Döner sürgülerin maksimum düzeyde kenetlenme sağlamasıyla çelik kapıların levye, kriko gibi aletlerle dışarıdan zorlanarak açılması imkânsız hale geliyor. Kale Kilit'in bir diğer ürünü olan Kale Tuzaklı Barel ise klasik barellerden daha üstün özelliklere sahip bir şekilde tasarlandı. Kale Tuzaklı Barel, dışarıdan zorlandığında barelin dışarıda kalan kısmının kırılmasını sağlayarak yabancı bir cisimle barele ikinci bir müdahaleyi imkânsız hale getiriyor. Kale Tuzaklı Barel, kırıldığında bile çalışır olma özelliği ile anahtarla kapının açılabilmesine izin vererek mekân sahibine güvenliğin yanı sıra ekstra kolaylık sağlıyor.