Kale Çelik Kapı'dan Ticari Alanlar İçin Kale Hibrit Depo Kapısı

Türkiye’nin ilk çelik kapısını 1994 yılında pazara sunarak sektörün oluşmasını sağlayan Kale; oteller, ofisler, AVM’ler, iş merkezleri gibi ticari alanlardaki yoğun kullanımlar için yangın kapısı ve çelik kapının üstün özelliklerinin bir araya getirilerek güçlendirildiği “Kale Hibrit Depo Kapısı” üretti.

Türkiye’de güvenliğin lider markası Kale Endüstri Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kale Çelik Kapı; oteller, ofisler, AVM’ler, iş merkezleri gibi ticari alanlardaki yoğun kullanımlar için güçlendirilmiş “Kale Hibrit Depo Kapısı” üretti.

Yangın Kapısı ve Çelik Kapının üstün özellikleri bir arada

Yangın kapısı ve çelik kapının üstün özelliklerinin bir araya getirildiği “Kale Hibrit Depo Kapısı”; normal sac kapılara göre daha kapsamlı ve güvenli bir çözüm önerisi sunuyor. Yangın kapılarında kullanılan taş yünü ile yangına karşı; çelik kapılarda kullanılan yüksek güvenlik ve kaliteli donanım ile de istenmeyen girişimlere karşı koruma sağlıyor. Kapının kapanmasıyla “otomatik kilitlenme” özelliğine de sahip “Kale Hibrit Depo Kapısı” ayrıca; forklift, transpalet, tel sepet gibi yük taşıma araçlarının çarpmalarına karşı oluşturulan güçlendirilmiş kanat yapısı sayesinde de, hasarı minimuma indiriyor.