Kale Endüstri Holding 39.Yapı Fuarı’nda

Türkiye ekonomisinin son dönemde ortaya koyduğu büyük dönüşüm hedefini yıllar önce yakalayan Kale Endüstri Holding, inovatif, nitelikli, satana katma değer, kullanana yüksek verim sağlayan ürünlerini, 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul'da tüketici ile buluşturuyor.

Türk ekonomisinin güçlenmesinin, katma değerli ürünlerle mümkün olacağı konusunda büyük uzlaşı yaşanıyor. Bu ilkeyi yıllar önce benimseyen ve hizmete sunduğu üretimleriyle Türkiye'ye örnek olan Kale Endüstri Holding 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild'e bu sene de imza atmaya hazırlanıyor.

10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek organizasyonda 7. Salon, 241 numaralı stantta yerini alan Kale Endüstri Holding, sadece yurtiçinden gelen ziyaretçilere değil, yurtdışındaki alım heyetlerine de kalite, güvenlik, katma değer üçgeninin fırsatlarını sunacak.

39 yıldır devam eden ve dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olarak kabul edilen Yapı Fuarı'nda yerini alan Kale Endüstri Holding, bu sene de yeni ürünleri, inovatif çözümleri ve marka işleriyle organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

Ahşaptan demire, çelikten alüminyum doğramaya, PVC doğramadan çelik kapıya kadar geniş bir yelpazede kilit alanındaki son gelişmeleri sergileyecek olan firma, alarm izleme hizmetiyle de güvenlik anlayışını farklılaştırmayı sürdürecek. Sergilenecek ürün ve hizmetlerle ilgili bir açıklama yapan Kale Endüstri Holding yetkilileri, hedefin sadece bir ürün gamını sergilemek olmadığını, herkesin kazanç ve konfor elde edebileceği güvenlik ürünleriyle sundukları kaliteyi pekiştirmeyi de hedeflediklerini belirttiler.

Anahtarcıların kulüp buluşması

Sektörde doğru ürünü müşteriyle buluştururken, doğru uygulayıcıların da önemli olduğu bilinciyle hareket eden Kale Endüstri Holding, ustaları da aynı çatı altında buluşturdu. Bu yıl birinci senesini kutlayan Kale Anahtarcılar Kulübü sistemi sayesinde iş ortaklarıyla ilişkilerini daha kurumsal ve performansa teşvik eden bir yapı çerçevesine oturtan Kale Endüstri Holding, tüketiciye verilen hizmetin de niteliğini bu yolla arttırıyor. Hedef, projenin tüm Türkiye'deki anahtarcıları kapsayan ve gittikçe genişleyen büyük bir sosyal ağ  haline gelmesi. Yapı Fuarı'nda mevcut kulüp üyelerini de ağırlayacak olan Kale Endüstri Holding, yeni katılımlara davette bulunup, "Gelin ustalık ile nitelikli ürün buluşmasının yarattığı faydayı, Türkiye genelinde her tüketiciyle paylaşalım" çağrısında bulunuyor.​