Kale Endüstri Holding ekibi, 2015'e görkemli bir etkinlikle "merhaba" dedi. Grubun bu yılki sloganı "Birlik Olmak"

Türkiye'nin lider firmalarından Kale Endüstri Holding, her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm çalışanların katıldığı bir yılbaşı organizasyonu düzenledi. Kale ekibine, kıdemlerine göre plaket verilen partide, çalışanlar müzik grubu ve DJ eşliğinde coşkulu bir şekilde eğlendi. Gerek üretim gerekse yönetim süreçlerindeki tüm çalışanlara özel olan yılbaşı organizasyonunda Kale Endüstri Holding ailesi, tüm senenin yorgunluğunu eğlenerek attı.

Toplam 1000 çalışanın katıldığı, 26 ve 28 Aralık olmak üzere iki ayrı gün gerçekleşen yılbaşı etkinliği, saat 19.00'da kokteyl ile başladı.

2015'e girerken temel sloganlarını "Birlik Olmak" şeklinde özetleyen Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür , video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen bağlantı da şöyle konuştu:

"60 yıldır istikrarlı bir şekilde bugüne gelen markamız ile kullanıcılarımızın güvenini sağlamaktan onur duyuyoruz. Kale'nin başarısının arkasında çok büyük bir ekip var. O ekibe bugüne kadar verdikleri emek için teşekkür ediyorum. Biz bir başarıya imza attıysak hep birlikte attık. Unutmayalım ki; birlik olmak; her gün yeniden keşfetmektir, geleceğin kapılarını aralamaktır ve her daim sağlam kalmaktır. Kale Endüstri Holding, işte bu ana amaçtan yola çıkarak tüm çalışanlarıyla bugünlere gelmiştir ve geleceğe taşınacaktır"

15. Yılını dolduran çalışanlarına plaket dağıtım töreni ve slayt gösteriminin ardından sırayla sahne alan Fasıl ekibi ve Carnaval Turco müzik grubunu performansıyla eğlence başlamış oldu. DJ müziği ile devam eden etkinlikler terasta, ateş başında sucuk ekmek partisi ile sona erdi.

Kale Endüstri Holding

Kale Endüstri Holding "Tam Kapsam Güvenlik" anlayışıyla; kilitten çelik kapı ve kasaya, elektronik kilitten geçiş kontrol ve alarm izleme sistemlerine ve sigortadan pencere sistemlerine kadar bütünsel güvenlik ürünleri sunuyor. 1953 yılında temelleri atılmış, 1979'da Kale Kilit ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden, Kale Endüstri Holding çatısı altında Kale Kilit ile birlikte Kale Kilit Dış Ticaret, Kale Çelik Eşya, Kale Kapı ve Pencere Sistemleri, Kale Yapı Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Kilit Dubai ve Kale Kilit Shanghai yer alıyor.

Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri  (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği "İhracatın Yıldızları Ödülleri"nde metal eşya kategorisinde bu yılda dahil üst üste 8. kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. Kale Kilit katma değerli ürünlerle birlikte Avrupa'da tercih edilen marka haline gelerek, kilit sektöründe dünyanın en büyüğü İtalya'nın hâkim olduğu pazarlarda onlara rakip olmaya başlamıştır.