Kale Endüstri Holding Güvenlik Konusundaki Uzmanlığı ve Yüksek Teknolojisiyle Yarattığı Ürünleri İle Yapı Fuarı'nda

Güvenlikte Yenilikçi Çözümler!

Bu yıl 33. düzenlenen 2010 İstanbul Yapı Fuarı'nda Kale Endüstri Holding Gubu;  Kale Kilit, Kale Çelik Eşya, Kale Kilit Dış Ticaret ve Kale Kapı Pencere Sistemleri şirketleriyle 5-9 Mayıs tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde sektör profesyonelleriyle buluştu.
2. hall'de bulunan standında ziyaretçileriyle buluşacak olan Kale Endüstri Holding grup şirketleri yepyeni ürünleriyle güvenlik sistemleri alanında bir numara olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Kale Kilit'in yenilikçi ürünü, 282 RD ve 287 D Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilitleri çelik kapılarda üst düzey güvenlik sağlıyor. Sürgüleri iki turda karşılıktaki yuvasına yerleşen döner sürgüler; birinci turda doğrudan yerinden çıkarak ikinci turda 45 derecelik açıyla karşılıktaki yuvasına yerleşiyor. Döner sürgülerin maksimum düzeyde kenetleme sağlamasıyla çelik kapıların levye, kriko vb. aletlerle dışarıdan zorlanarak açılması imkânsız hale geliyor. 282 RD Monoblok Döner Sürgülü Çelik Kapı Kilidinin emniyeti olarak 287 D Plus Döner Sürgülü Çelik Kapı Emniyet Kilidi kullanılıyor.
Kale Kilit'in bir diğer ürünü olan  KTB Kale Tuzaklı Barel klasik barellerden daha üstün özelliklere sahip bir şekilde tasarlandı. Kale Tuzaklı Barel, dışarıdan zorlandığında barelin dışarıda kalan kısmının kırılmasını sağlayarak dışarıdan yabancı bir cisimle barele ikinci bir müdahaleyi imkânsız hale getiriyor. Kale Tuzaklı Barel, kırıldığında bile çalışır olma özelliği ile anahtarla kapının açılabilmesine izin vererek mekân sahibine güvenliğin yanı sıra ekstra kolaylık sağlıyor. Sistem ve standart olmak üzere iki çeşidi olan Kale Tuzaklı Barel, sarı ve saten nikel kaplama renkleriyle kullanıcısının tercihine sunuldu.

MODERN BİNALARIN HER NOKTASINDA KALE GÜVEN ve KALİTESİ

PVC ve Alüminyum kapı ve pencere iç aksamları üretimi yapan Kale Kapı Pencere Sistemleri, Cotswold Dış Cephe Makası ürünü ile çok katlı modern camlı binaların dış cephe cam giydirmelerinde uluslararası kaliteyi Türkiye pazarına sunarak kapı ve pencere aksesuar sektöründe öncü olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Cotswold Dış Cephe Makası, 50.000 defaya kadar açılıp kapanabilme özelliğinin yanı sıra çeşitli boy alternatifleri ile 200 kiloya kadar ağırlık taşıyabilme kapasitesine sahip.
Kale Kapı Pencere Sistemleri'nin; güvenlik, işlevsellik ve estetik prensipleriyle tasarladığı Kale Turkuaz Alüminyum Çift Açılım Sistemi ise, hızlı montaj edilebilme avantajı ile ayar yapabilme özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekiyor.

KALE ÇELİK KAPILARDA GÜVENLİK VE ESTETİK BİR ARADA

Çelik kapı sektörünün jenerik markası Kale Çelik Kapı yeni modelleri; K82, K83, K84, K85 ve K86 yeni modellerini ilk kez Yapı Fuarı'nda sergiledi.
Kalite ve garanti güvencesiyle üretilen Kale Çelik Kapılar güvenlik, dayanıklılık ve mükemmel servis garantisinin yanı sıra farklı tarzda dekorasyon anlayışına uygun yüksek kalitede çelik kapı seçeneğini bir arada sunuyor. Kalitesi tartışılmaz ürünlerine kattığı estetik görüntüsüyle Kale Çelik Kapılar, müteahhitlik ve nihai kullanıcılar tarafından da ilgiyle izleniyor.  7 cm kalınlığında, ağır darbelere dayanıklı çelik gövdesine ilave olarak özel üretilen 4 milli 4 kademeli sürgü sisteminin yanı sıra, ses ve ısı yalıtım dolgusu ile yaşam alanlarına sağladığı maksimum güvenlik kullanıcısına huzur sağlıyor. Kapıyı kasa ile bir bütün haline getirerek sabitleyen kasa pimleri de Kale Çelik Kapı'ların dışarıdan zorlanarak ya da yabancı bir cisimle açılmasını engelliyor. Kale Çelik Kasa'larda uygulanan ahşap tasarımlar ayrıca ziyaretçiler tarafından görülebilecek.

YAŞAM ALANLARINDA YÜKSEK TEKNOLOJİ ve GÜVENLİK

Kale Kilit Dış Ticaret geçiş kontrol sistemleri konusunda birbirleriyle entegre edilerek kullanılabilen ve modern şehir algısının vazgeçilmezi olan X serisi ürünleriyle her mekânın teknolojik güvenlik ihtiyacına cevap veriyor. Otopark ve apartman girişleri ile asansör ve apartman içi ışık sistemini otomatik açmada kullanılabilen X3 serisinin yanı sıra daire kapısını uzaktan kumanda ile açabilen X10 sistemi de birbiriyle entegre bir şekilde kolaylıkla kullanılabiliyor.
Yeni tasarım ve teknolojilere sahip ürünleriyle hizmet kalitesini, estetik değerlerden ödün vermeden ileri taşımayı başarmış Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş., Elektronik Kabin Kilitleri ile Spa merkezleri, fitness salonları, otel, okul ve spor tesisi gibi dolap kilidinin kullanıldığı her alanda alternatif çözümler sunuyor. Şifreli, kartlı veya elektronik modelleriyle kolayca kullanılabilen elektronik kabin kilitlerinin montajı da son derece basit.  İşletme anlayışının kullanıcının güvenliğine verdiği önemin en somut örneklerinden biri olan Kale Elektronik Kabin Kilitleri, alternatifli kullanım seçenekleriyle işletme ihtiyacına göre müşterilerine farklı uygulamalar sunuyor.