Kale Endüstri Holding Güvenlikte Son Noktayı Koydu!

Bütünsel güvenlik sistemleri sağlayıcısı vizyonuyla sektöre yön veren Kale Endüstri Holding Grubu;  34.'sü düzenlenen 2011 İstanbul Yapı Fuarı'nda Kale Kilit, Kale Çelik Eşya, Kale Kilit Dış Ticaret ve Kale Kapı Pencere Sistemleri şirketlerinin yeni ürünlerini bir arada sergiliyor.
27 Nisan – 01 Mayıs tarihleri arasında Yapı Endüstri Merkezi (YEM) tarafından Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan fuara birçok şirketle birlikte Rusya konuk ülke olarak katılıyor.  

KALE KİLİT'TEN ÜST DÜZEY GÜVENLİ ÇÖZÜMLER

Kale Kilit'in yenilikçi ürünü, Kale Yüksek Güvenlikli Silindir tüketicilerin güvenlik konusundaki yüksek beklentisini başarıyla karşılıyor. Kötü niyetli müdahalelerde, silindiri kırarak açma ve pim yapısının maymuncuk veya özel anahtarlarla şifrelerinin düşürülmesiyle açılmasına karşı geliştirilen sistem artan hırsızlık olaylarına karşı üst düzey güvenlik sağlıyor. Kale Kilit'in yenilikçi ürünü Kale Yüksek Güvenlikli Silindirle silindirin alt zeminine yerleştirilen ve özel ortamlarda hazırlanan hassas döküm çelik malzemeden oluşturulmuş yüksek dirençli "U" profil sayesinde kuvvetli darbelere karşı üst düzey koruma sağlıyor. Özel plastik kafalı anahtarı sayesinde diğer silindirlerden ayrılan sistem, anahtar modeliyle birlikte üretiliyor ve beş anahtarı bulunan "Kale Yüksek Güvenlikli Silindir Euro" profili kullanılan her türlü kilitte kullanılabiliyor. 
Kale Kilit'in gelişmiş teknolojik altyapısı ile üretilen binaların ve apartmanların dış kapılarında kullanılabilen 157 EL Elektrikli Tirajlı Kilit ve tüm çelik kapılara kolaylıkla uygulanabilen, kapı kapatıldığında otomatik olarak kilitlenerek maksimum güvenlik sağlayan 252 RA Kale Otomatik fuarda sergilenen diğer önemli Kale Kilit yenilikçi ürünleri arasında yer alıyor.  

TÜKETİCİ EĞİLİMLERİNE UYGUN ESTETİK ve FONKSİYONEL ÜRÜNLER

Kale Endüstri Holding şirketlerinden Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş. yeni tasarım ve teknolojilere sahip ürünleriyle hizmet kalitesini, estetik değerlerden ödün vermeden ileri taşımayı başarmış; kartlı, şifreli ve geçiş kontrol sistemlerinin başta olduğu tüm elektronik ürün grubunu 2011 İstanbul Yapı Fuarı'nda sergiliyor.
Kale Kilit Dış Ticaret, her gün bir yenisini eklediği X serisi ürünleriyle her mekânın teknolojik güvenlik ihtiyacına cevap veriyor. Üst düzey teknolojik alt yapıyla geliştiren yeni X serisi ürünümüz X5 Geçiş Kontrol Ünitesi, bina giriş kapıları, garaj kapıları ve ofis/iç mekân kapılarına kolayca uygulanabiliyor. Dış mekânda koruma sınıfı IP 65 olan X5 Geçiş Kontrol Ünitesi,  2-3 cm kart okuma mesafesi, MF1 S50-S70 kart teknolojisi ve arka LED aydınlatması özelliklerinin yanı sıra 2000 adet kart kapasitesi ve 10 yıldan fazla kayıt saklama süresi ile tüketici tercihlerini karşılıyor.

KALE ÇELİK KAPILARDA ÜSTÜN GÜVENLİK ve ÖZEL DETAYLAR

Kale Endüstri Holding standında ürünlerini sergilenecek olan Kale Çelik Eşya kapı ve kasa modelleri ile fuarda yerini alıyor. Sektörünün jenerik markası olan, kalite ve garanti güvencesiyle üretilen Kale Çelik Kapılar güvenlik, dayanıklılık ve mükemmel servis garantisinin yanı sıra farklı tarzda dekorasyon anlayışına uygun yüksek kalitede çok sayıda çelik kapı seçeneğini bir arada sunuyor. 2011 yılı başında tamamlanan taş desenli çelik kapının yanı sıra toplamda 4 adet çelik kapı ve 1 adet yangın kapısı Yapı Fuarı'nda ziyaretçileriyle buluşuyor. Kalitesi tartışılmaz ürünlerine kattığı özel detaylarla Kale Çelik Kapılar, mimarlar ve nihai kullanıcılar tarafından da ilgiyle izleniyor.

KALE ÇELİK KASALARDA ALTERNATİF RENK SEÇENEĞİ

Sürekli gelişim ve iyileştirme anlayışı ile modern teknolojiyi kullanarak üretilen üst düzey güvenlik özelliklerine sahip 9 adet çelik kasanın sergileneceği fuarda, KK 300 modelinde siyah gövde ve kırmızı kapaklı renk seçeneği ilk kez tüketicinin beğenisine sunuluyor. 

MODERN BİNALARIN GÜVENLİ ve KALİTELİ AKSESUARI

Kale Endüstri Holding bünyesinde yer alan Kale Kapı Pencere Sistemleri şirketi, Kale Atlas Ağır Yük Makası ürünü ile çok katlı rezidans, iş merkezi ve modern camlı binaların cam giydirme cephe yüzeylerinde pratik kullanımın yanı sıra modern ve göz alıcı bir görüntü sağlıyor. Ürün, 50.000 defaya kadar açılıp kapanabilme özelliğinin yanı sıra çeşitli boy alternatifleri ile 130 kiloya kadar ağırlık taşıyabilme kapasitesiyle ayrıntılara ulaşan mükemmelliği Kale güvencesi ve kalitesiyle sunuyor.
Kale Kapı Pencere Sistemleri'nin; güvenlik, işlevsellik ve estetik prensipleriyle tasarladığı Kale Alüminyum Tek ve Çift Açılım Sistemi ise, hızlı montaj edilebilme avantajı ile ayar yapabilme özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekiyor.