Kale Endüstri Holding "Kadınlar İçin Önce Güvenlik" dedi…

Kale Endüstri Holding'ten kadın çalışanlarına anlamlı hediye!

Türkiye'de 62 yıldır güvenliğin lideri Kale Endüstri Holding, kadınlar için "Önce Güvenlik" dedi. Kale Endüstri Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, çalışanlarına Mor Çatı Vakfı'na ait el emeği ürünlerden hediye etti.

Türkiye'de evlerin tam kapsam güvenlik sağlayıcısı Kale Endüstri Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren Mor Çatı Kadın Sığınma Vakfı'na  ait el emeği ürünlerden  hediye etti.

"Kale Endüstri Holding, kurulduğu yıldan bu yana toplumsal farkındalık ve sosyal sorumluluk bilinci kapsamında, ürünlerinde müşterilerine maksimum güvenlik teknolojisi sunarken, özel projelerle de toplumda güvenlik bilincini artırmaya destek oluyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde " Kadınlar için de önce güvenlik" düşüncesiyle yola çıkan Kale Endüstri Holding, Mor Çatı Kadın Sığınma Vakfı'nın el emeği ürünlerini firma çalışanlarına özel notlarla ileterek kadına uygulanan şiddete, şirket içerisinde dikkat çekmeyi ve tüm çalışanların bu konuda farkındalık yaratmasını hedefledi.