Kale Endüstri Holding şirketleri, Yapı 2008 Fuarı'na Katıldı

Kale Endüstri Holding, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 30 Nisan-04 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Yapı 2008 Fuarı'naKale Kilit ve Kalıp Sanayi A.Ş., Kale Çelik Eşya San.A.Ş ve Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş. şirketleriyle katıldı. 55 yıllık Kale Kilitmarkasının verdiği güven, konut ve bina güvenliğinde kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı, yenilikçi ürünleri ile hizmet verenKale Endüstri Holding şirketleri, fuarda ürünlerini kullanıcısıyla buluşturdu.  

Kale Kilit, kalitesi ve güvenliğinde iddialı ürünleriyle fuarda!

Otomatik Blokaj Sistemi; barel (kilit göbeği), maymuncuk, titreşimli tel ya da farklı bir cisimle kurcalanıp açılmaya çalışıldığında, sistem kendini bloke ederek kilidin açılmasını önlüyor. Çelik Takviyeli Barel; Gövdesinde bulunan paslanmaz çelik takviyesi sayesinde kırılma ve ayrılmalara karşı dayanıklılık sağlıyor. 276 T Champion Merkezi Çelik Kapı Kilidi; Anahtarın bir kez çevrilmesi ile hem ana kilit, hem de emniyet kilitlerine etki ederek kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Bir ana kilit ve iki emniyet kilidinden oluşan ürün, tek turda tam kilitleme sağlayarak yaşam alanlarını daha güvenli hale getiriyor. Yenilenen tasarımı ile çelik milden sürgü ilave edilerek güvenlik seviyesi artırılan ürün,  galvaniz kaplı gövdesi sayesinde darbe ve paslanmaya karşı direnç gösteriyor.

Kale Çelik Kapı, Yapı Fuarı'nda tüketiciyle buluştu.

Çelik Kapı sektörünün jenerik markası Kale Çelik Kapı; kalite ve garanti güvencesiyle ürettiği çelik kapıları, yangın kapıları, proje kapıları ve çelik kasalarını fuarda sergiledi. Maun, ceviz ve meşe kaplamalı dekoratif modelleri, Classic, Champion ve Super kilit sistemleri,  kurşun geçirmez ve darbeye dayanıklı camlı çeşitleri ile Kale Çelik Kapılar tüketicisinin beğenisine sunuldu. Yangına tam dayanıklılık sertifikası olan Kale Yangın Kapıları, yangın anındaki sıcaklıkta erimeye karşı 2 saat 12 dakika dayanıklılığını ispatlayan sertifika ile kalitesini tüketicisiyle buluşturdu. Matkapla delinmeye ve ağır darbelere karşı dayanıklı olan, oksijen kaynağıyla bile kesilemeyen Kale Çelik Kasalar, ev tipi ve ticari tipi kasa çeşitleriyle fuarda yer aldı

Kale Kilit Dış Ticaret'ten yeni nesil kilitler!

Yeni tasarım ve teknolojilere sahip ürünleriyle hizmet kalitesini, estetik değerlerden ödün vermeden ileri taşımayı başaran Kale Kilit Dış Ticaret ise güvenlik ve konforu bir arada sunan X3 Uzaktan Kumanda Sistemi, X5 Geçiş Kontrol Sistemi ve X10 Akıllı Kilit Sisteminden oluşan X Elektronik Güvenlik Serisiyle fuarda yer aldı. Üstün teknoloji ile üretilen X3 Uzaktan Kumanda Sistemi;binanızın dış kapısını, garaj kapısını, bariyerini ve hatta aydınlatma sistemlerini tek bir kumanda ile açma imkanı sunuyor. X5 Geçiş Kontrol Sistemi, 3.000 kart kullanım kapasitesi ile sürekli geçişin istenmediği binaların girişlerinde anahtar kullanmadan kartla geçiş imkanı sağlıyor. X10 Akıllı Kilit Sistemi ise işyerinizin, evinizin veya yazlığınızın kapısını anahtar kullanmadan tek bir kumandayla açma imkanı sunuyor.