Kale Endüstri Holding Vadistanbul'a Taşındı

Kale Endüstri Holding, 39 yıldır bulunduğu Güngören'deki yönetim ofisini, 27 Nisan itibariyle Vadi İstanbul'a taşıdı. Kale Endüstri Holding Yetkilileri, "İş dünyasının kalbinin attığı Maslak'ta yer alan Vadİstanbul'daki yeni ofisimiz, holdingimizin sürdürülebilir büyüme vizyonunu yansıtan yüksek standartlarda bir bina. 2016 yılında üretimimiz, Avrupa'nın en büyük entegre kilit üretim tesisi olan Çerkezköy fabrikamıza taşınmıştı. Yönetim ofisimizin de Vadİstanbul'a taşınmasıyla, daha hızlı ve daha güçlü bir büyüme elde etme yolunda her geçen gün güçleneceğimize inanıyoruz" diye belirttiler. 

'Tam Kapsam Güvenlik' anlayışıyla; kilitten çelik kapıya, çelik kasadan pencereye ve elektronik güvenlik sistemlerine kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunan Türkiye'nin lider markası Kale Endüstri Holding, 39 yıldır bulunduğu Güngören'deki yönetim ofisini, Maslak'taki Vadİstanbul'a taşıdı. Kale Endüstri Holding 27 Nisan itibariyle, Türkiye'nin en büyük ofis kompleksi olma özelliği taşıyan Vadİstanbul'daki 10 bin metrekare net kullanım alanına sahip yeni ofisinde çalışmalarını sürdürecek. 

Konu ile ilgili bilgi veren Kale Endüstri Holding Yetkilileri, "Kale Endüstri Holding olarak, yalnızca kilitte değil, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde Türkiye'de liderlik ve hedef pazarlarda sürdürülebilir büyüme amacıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 2016 yılında üretimimiz, Avrupa'nın en büyük entegre kilit üretim tesisi olan Çerkezköy fabrikamıza taşınarak, tam kapasite üretime başlamıştı. 2017 yılı, faaliyet gösterdiğimiz her alanda önemli iyileştirmelere imza attığımız bir yıl oldu. İş dünyasının kalbinin attığı Maslak'ta yer alan Vadİstanbul'daki yeni ofisimiz, holdingimizin sürdürülebilir büyüme vizyonunu yansıtan yüksek standartlarda bir bina. Yönetim ofisimizin de Vadİstanbul'a taşınmasıyla, daha hızlı ve daha güçlü bir büyüme elde etme yolunda her geçen gün güçleneceğimize inanıyoruz" diye belirttiler.