Kale Kilit akıllı ve Entegre Güvenlik Ürünlerini ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı'nda Sergiledi

Türkiye’de en çok bilinen kilit markası olan Kale Kilit, değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği akıllı ve birbiriyle entegre güvenlik ürünlerini ANFAŞ Otel Ekipmanları fuarında tanıttı.

Ev ve işyeri kilit ve güvenlik sistemlerinden kabin kilidine, otel kartlı kilidinden çelik kasaya, çelik kapıdan yangın kapısına, pencere sistemlerinden elektronik güvenlik sistemlerine kadar birçok güvenlik çözümünü bir arada sunan Kale Kilit, ANFAŞ Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’na (ANFAŞ Otel Ekipmanları) katıldı.

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda getirdiği yeniliklerle sektöründe öncü olan Kale Kilit, bu vizyonla değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği akıllı ve birbiriyle entegre güvenlik ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sundu. Kale Kilit 16-19 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen fuarda; otel tipi kasalardan lüks seri kartlı ve şifreli kilit serisine, kabin kilitlerinden sessiz wc kilitlerine ve yangın kapısına kadar, bir otel için ihtiyaç duyulan tüm güvenlik ürünlerini aynı çatı altında sergiledi.