Kale Kilit Yapı 2007 Fuarı'nda Yeni Ürünlerini Sergiliyor

Kale Endüstri Holding,Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 2-6 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Yapı 2007 Fuarı'na Kale Kilit ve Kalıp Sanayi A.Ş., Kale Çelik Eşya San.A.Ş ve Kale Kapı ve Pencere Sistemleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş. şirketleriyle katılıyor. 54 yıllık Kale Kilit markasının verdiği güven, çevre ve insan sağlığını ön planda tutan yaklaşımı ve profesyonel kadrosu ile güvenlik sektöründe kaliteden ödün vermeyen Kale Endüstri Holding şirketleri, son ürünlerini fuarda kullanıcısıyla buluşturacak.

Kale Kilit, yeni piyasaya sunduğu "Çelik Takviyeli Barel"i Yapı 2007 Fuarı'nda tanıttı

Ülkemizde sektöründe ilk sırada yer alan, dünya kilit piyasasında ise entegre tesis olarak en büyük üç firmadan biri olan Kale Kilit'inyeni piyasaya sunduğu Çelik Takviyeli Barel, Yapı 2007 Fuarı'nda tüketiciyle buluştu. Paslanmaz çelik takviyesi sayesinde bükülme ve kırılmalara karşı daha dirençli olan "Çelik Takviyeli Barel" ile yaşam alanlarında tam güvenlik hedefleniyor. 54 yıldır tüketicisinin tek seçimi olan Kale Kilit'in yeni ürünü olan "Çelik Takviyeli Barel", klasik barellerden çok daha üstün özelliklere sahip. Barele eklenen paslanmaz çelik takviye sayesinde kırılarak ayrılmalara karşı daha dayanıklı olan "Çelik Takviyeli Barel"normal barellerin kullanıldığı her kapıda kullanılabiliyor. Barelde bulunan ayrılmayı engelleyici özel tasarımlı paslanmaz takviye ile darbelere dayanıklı olan çelik barel, tüketiciye sevdikleriyle birlikte daha güvenli bir yaşam alanı sunuyor. Uluslararası patente sahip"Çelik Takviyeli Barel" nikel ve sarı renklerdeki tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Çelik Takviyeli Barel; Bilyalı, Sistem ve Standart olmak üzere 3 ayrı model olarak piyasaya sunuldu.

Kale Çelik Eşya ve Kale Kapı Pencere Sistemleri de Yapı Fuarı'nda tüketiciyle buluşuyor.

Yüksek güvenlik özelliğine sahip çelik kapılarını yıllardır tüketicileriyle buluşturan Kale Çelik Eşya; kalite ve garanti güvencesiyle ürettiği çelik, yangın ve toplu konut kapılarını ve çelik kasalarını fuarda tüketicileriyle buluşturuyor. Uygun fiyatları ile satışa sunulan çelik zırhlı kapılara, güvenliğin öneminin arttığı günümüzde ilginin büyük olması bekleniyor.

Pencere aksesuar sektöründe dünya markası olmayı hedefleyen Kale Kapı ve Pencere Sistemleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş. deyeni ürünleriyle fuarda yer alıyor. Pencere açık konumdayken kolu kilitleme özelliği ile Kale Safir Çift Açılım Kanat Kaldırma ve Kol Emniyet Sistemi, kullanıcısına büyük kolaylık sağlıyor. Kale Göksu Kilitli Sürme Sistem İspanyoletleri ile Kale güvencesinde entegre bir hizmet verirken, Kale Aral Kilitli Kapı İspanyoletleri ise kolay kullanımı ve ekonomik olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Kale Endüstri Holding şirketleri fuarda 2.Salon'da bulunan 228 metrekarelik standında ziyaretçileriyle buluşacak.