Kale Kilit'in Web Sitesi Yepyeni Uygulamalarla Yenilendi!

Türkiye'nin lider kilit markası Kale Kilit'in web sitesi www.kalekilit.com.tr, üst düzey web yazılım teknolojisinin olanakları kullanılarak yeniden tasarlandı.

Web sitesinin uygulaması ve yazılımı Aritab, tasarımı ise ZON İletişim tarafından gerçekleştirildi. Altyapısında kullanılan web yazılım teknolojisinin en son ürünleri ile sitedeki her türlü bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde erişilebiliyor.

Teknoloji ve Tasarım Dünyası, Yeni Bir Uygulamayla Sunuluyor 

Yenilenen sitede, Türkiye ve Dünya'daki yaygın satış ağıyla tüketiciyle buluşan Kale Kilit ürünlerinin tanıtımı, marka kimliğine uygun tasarım anlayışı ve 3D animasyon filmlerle yapılıyor. Kale Kilit teknoloji ve tasarım dünyasını üç boyutlu, zengin bir tanıtımla sunan  bu yeni uygulamayla, müşteriler satın alma öncesinde ürünleri detaylı olarak inceleme şansı buluyor.  Bugüne kadar 100'ü aşkın ülkeye yaptığı ihracat ile Türkiye'nin kilit ihracatındaki bir numaralı ismi Kale Kilit,  yeni web sitesinde sunduğu dil seçenekleriyle dünyanın birçok noktasında Kale Kilit'in ürünlerinin, yakından incelenmesine olanak tanıyor.

İsteyen site kullanıcıları, Kale Kilit ürün kataloğunu, ürün broşürlerini, ürün bültenlerini PDF formatında indirebilecek. Site ziyaretçileri Kale Kilit'in geçmişten günümüze yayınlanmış kurumsal ve ürün ilanlarına da yeni web sitesinden ulaşılabilecek.

Üretim altyapısında kullandığı gelişmiş üretim teknolojisi başta olmak üzere satış, dağıtım ve diğer alanlardaki üstün ve hızlı gelişimini anlatan,Kale Kilit tanıtım filmi web sitesi ana sayfasında ziyaretçiler tarafından izlenebiliyor.

Kale Kilit'in yenilikçi dünyası daha yakın

Üç aylık periyotlarda düzenli olarak çıkan içeriğinde; mesleklerin ele alındığı röportajların, ünlü yüzlerle özel söyleşilerin, mekân hikâyelerinin ve Kale'den haberlerin yer aldığı Kalem Dergisi'nin tüm sayıları, www.kalekilit.com.tr üzerinden digimecmua olarak okunabiliyor ve pdf olarak kolayca indirilebiliyor. 

Türkiye'nin Kale Kilit adresleri elinizin altında

www.kalekilit.com.tr'den Türkiye'nin 7 bölgesine yayılan bayi ağının iletişim adreslerine kolaylıkla erişilebiliyor. Kale Kilit'in dünya standartlarında teknolojisi ve öncü atılımlarının vurgulandığı sitede Kale Kilit ürünlerini yakından tanıma ve bilgi alma fırsatı sunuluyor. Siteden, kurumla ilgili basın bültenleri ve basında yer alan haberlere de ulaşmak mümkün.