Kale Kilit'ten Çelik Takviyeli Barel İle Tüm Kapıları Ekstra Güvenlik

Son teknolojinin kullanıldığı ürünleriyle tüketicisinin sevdikleriyle güvenli bir yaşam sürmesini hedefleyen Türkiye'nin lider markalarından Kale Kilit, yeni ürünü "Çelik Takviyeli Barel" i piyasaya sundu. Paslanmaz çelik takviyesi sayesinde kırılarak ayrılmalara karşı daha dirençli olan "Çelik Takviyeli Barel" ile yaşam alanlarında tam güvenlik hedefleniyor. 

Kale Kilit, en son teknolojiyi takip eden üretimi ve tüketicisinin güvenliği için duyduğu sorumlulukla yeni bir ürününü daha piyasaya sundu. Kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile 54 yıldır tüketicisinin tek seçimi olan Kale Kilit'in yeni ürünü olan "Çelik Takviyeli Barel" klasik barellerden çok daha üstün özelliklere sahip.

Barele eklenen özel tasarımlı paslanmaz çelik takviye sayesinde, dışardan zorlamalarda barel kırılarak ayrılmaya karşı daha dirençli hale geliyor.

"Çelik Takviyeli Barel" normal barellerin kullanıldığı her kapıda kullanılabiliyor.

Uluslararası patente sahip "Çelik Takviyeli Barel" nikel ve sarı renklerdeki tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Çelik Takviyeli Barel; Bilyalı, Sistem ve Standart olmak üzere 3 ayrı model olarak piyasaya sunuldu.