Kale Tuzaklı Barel (KTB)/"Hırsızları tuzağa düşürür"

56 yıllık deneyimiyle ürettiği ve son teknolojiyi kullandığı ürünleriyle kalite ve garantiden taviz vermeyen Kale Kilit, yeni ürünü "Kale Tuzaklı Barel (KTB)"i piyasaya sundu. Dışarıdan zorlandığında sadece ön parçası kırılan ve dışarıdan yeni bir müdahaleyi imkansız hale getiren "Kale Tuzaklı Barel (KTB)" ile yaşam alanlarında yüksek güvenlik hedefleniyor.

Kale Kilit'in yeni ürünü olan "Kale Tuzaklı Barel",  klasik barellerden daha üstün özelliklere sahip. Kale Tuzaklı Barel dışarıdan zorlandığında, barelin dışarıda kalan kısmının kırılmasını sağlayarak dışarıdan yabancı bir cisimle barele ikinci bir müdahaleyi imkansız hale getirmektedir. Kale Tuzaklı Barel, "kırıldığında bile çalışır olma özelliği" ile mekan sahibinin  barel kırılmış olsa bile anahtarıyla yeniden kapısını açıp içeri girebilmesine imkan tanımaktadır.

Normal barellerin uygulandığı her kapıda kullanılabilen "Kale Tuzaklı Barel", Sistem ve Standart olmak üzere 2 ayrı anahtar seçeneğiyle,  sarı ve silver renklerde üretilerek,  Eylül ayından itibaren satışa sunulmuştur.