Kale'den Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuar Atağı

Kale Endüstri Holding bünyesinde yer alan Kale Kilit, Kale Çelik Kasa ve Kale Alarm son dönemde katıldığı yurt içi ve yurt dışı fuarlarıyla adından söz ettiriyor.

Kale Çelik Kasa ve Kale Alarm bu yıl ilk kez katıldığı İstanbul Jewelery Show'da kuyumcuların maksimum güvenlik ihtiyaçlarına cevap verecek yenilikçi ürünlerini sergiledi.

'Tam Kapsam Güvenlik' anlayışıyla; kilitten çelik kapıya,  çelik kasadan pencereye ve elektronik güvenlik sistemlerine kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunan Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Çelik Kasa ve Kale Alarm, 22-25 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen 46. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı'nda (İstanbul Jewelry Show) yüksek güvenlikli çelik kasalarını ve güvenlik sistemlerini sergiledi.

"Sizin için değerli Kale ile güvenli" felsefesiyle, değerli varlıklarını koruma altına almak isteyenlerin tercihi olan Kale Çelik Kasa, gövdesinde ve kapağında beton bulunan, 1200 kg ağırlığında ve dayanıklılığı test edilmiş yüksek güvenlikli kuyumcu kasasını, sektör temsilcilerinin beğenisine sundu. "Siz Yoksanız Biz Varız" sloganıyla ileri teknoloji kullanılarak geliştirilen Kale Alarm ise İstanbul Jewelry Show katılımcılarına özel 5 ay boyunca geçerli yüzde 50 indirim avantajı sağladı.

Kale sunduğu ürünlerle kuyumcuların maksimum güvenlik ihtiyacına cevap veriyor

Bu yıl ilk kez İstanbul Jewelry Show'a katılan Kale, kuyumcuların maksimum güvenlik ihtiyacına; Alarm İzleme Merkezi'nde 7 gün 24 saat sunduğu kesintisiz takip hizmeti, hırsızı mekâna girmeden kapıda durdurarak güvenlik sektöründe yeni bir dönemi başlatan Ekstra Defans ve yüksek güvenlikli çelik kasalarıyla cevap veriyor.

Kale, ürünlerini uluslararası arenada sergiledi

Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Kilit ve Kale Kapı Pencere Mart ayında dünyanın önde gelen yapı ve inşaat fuarlarına katılarak yurt dışı çalışmalarına hız verdi. Bu doğrultuda Almanya'da 21-24 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Fensterbau Frontale Fuarı'na Kale Kapı Pencere markasıyla; 20-23 Mart tarihleri arasında Ukrayna'da gerçekleştirilen Interbuild Fuarı'na ise Kale Kilit markasıyla katılım göstererek, ürünlerini uluslararası arenada sergiledi.  ​