Kale'nin Kapıları "Door Fair 2007'de" Açıldı

Kale Kilit markası ile dünyada ihracat bayrağını başarıyla dalgalandıran Kale Endüstri Holding, kapı sektöründe de başarısını sürdürüyor. Dünyanın tek kapı fuarı olan "Door Fair 2007"ye Kale Çelik Eşya Sanayi A.Ş., Kale Kilit ve Kalıp Sanayi A.Ş. ve Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş. şirketleriyle katılan Kale Endüstri Holding, en yeni ürünlerini yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçileriyle buluşturdu.

İlk üreticiden son üreticiye kadar tüm profesyonelleri bir araya getirmek amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Door Fair 07'de Kale Çelik Eşya Sanayi A.Ş, çelik kapı ve kasalarının yanı sıra, ahşap kaplı ve çelik konstrüksiyonlu Saray Kapısı'nı da sergiledi. 210 cm genişliğinde ve 340 cm yüksekliğinde olan Saray Kapısının, masif el işlemeli tasarımıyla da ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Kale Kilit ise piyasaya yeni çıkan Çelik Takviyeli Barel ve 276 T Champion Merkezi Çelik Kapı Kilit hakkında ziyaretçilere detaylı bilgi verdi.  "Çelik Takviyeli Barel" ürününde barele eklenen özel tasarımlı paslanmaz çelik takviye sayesinde, dışardan zorlamalarda barel kırılarak ayrılmaya karşı daha dirençli hale geliyor. Tek turda tam kilitleme ile pazarda tek olan 276 T Champion Merkezi Çelik Kapı Kilit'te ise, kapı üzerinde görünen ayna, karşılık, sürgü milleri ve kanca kısımlarının krom kaplaması korozyon direncini arttırdığı gibi mekânlara da şıklık katıyor.

Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş. ise fuarda elektronik ve kartlı kilitleri, Akıllı Güvenlik Sistemleri, dijital kasalar, su dolapları, Buzzbar ve yeni ürünü X10-Akıllı Kilit Sistemi'ni ziyaretçilerle buluşturdu.