Otomatik Kilitlemeli Kilit İle Gözünüz Arkada Kalmayacak

Sektöründe dünyanın en büyük 3 kilit firmasından biri olan KALE KİLİT, kapı kapanınca kendiliğinden anahtarsız kilitlenen 182 Otomatik Kilitlemeli Kilit'i ile tüm yaşam alanlarını Kale güvencesi altına alıyor.

Kalite, güven ve garantiden ödün vermeyen Kale Kilit, panik kilit sistemi özelliğine sahip 182 Otomatik Kilitlemeli Kilit'i ile kapıların kilitsiz kalma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Acil durumlarda içerden kapı koluna dokunulduğunda hızla ve kolaylıkla açabilen otomatik kilitlemeli kilit, bloke mandalı ile kapı kapandığında sürgüyü otomatik olarak sürüp kendiliğinden tam kilitleme yapıyor. Sökülebilir vidası yön değiştirilerek sağ ve sol kapıya uyumlu hale getirilen otomatik kilitlemeli kilit çelik ve ahşap kapılarda kullanılabiliyor.

Kale Kilit'in yeni imalatı olan Champion Kilit, sektörde bugüne kadar kullanılan standart ve mil'li kilitlerden oldukça farklı özelliğe sahiptir. Kasayı tam kavrayan kancalı sistemi sayesinde zorlama durumlarında bile kilidin açılmasını engelliyor.

Büyük anahtarlı tip kilit olan Fişeli Kilit'in anahtarı kasa anahtarı şeklinde dizayn edilmiştir. Gövde çelik zırhlar ile iki taraftan kuvvetlendirilmiştir. Böylelikle matkap ile kilit gövdesi ile delinmek istenirse, çelik zırha matkap geldiğinde kilidi delemeyecektir. Kilidin iç kısmına ulaşılamayacağı için, açılmayı engelleyecektir.

İstenirse tek anahtar ile birden fazla kilit kullanılabilir. Fişeli Kilit'te diğer kilitlerden farklı olarak barel bulunmamakta ve anahtarı kasa anahtarına benzemektedir.

Kale Kilit tarafından dünyada ilk ve tek üretimi yapılan 182 Otomatik Kilitlemeli Kilit, Champion Kilit, Fişeli Kilit ürünlerinin 96 ülkede patendi ve apresi Kale Kilit'e aittir.