Süper Yapı Ligi 2011 Sezonu Şampiyonu Kale Kilit oldu.

Süper Yapı Ligi'nin ilk şampiyonluk kupasını ve ödüllerini İmsad Yön.Kur.Başkan Yard. Sayın Dündar Yetişener takdim etti. Süper Yapı Ligi'nin ilk kupası olmasından dolayı Kale Kilit tarihi bir kupayı müzesine götürmüş oldu. 

Dündar Yetişener tarihi kupayı Kale Kilit Başkanı Tolga Kayaoğlu'na takdim etti. 47 puanla şampiyon olan Kale Kilit'i, 42 puan alarak takip eden Samet ikincilik kupası alırken, Viko 37 puanla üçüncülük kupası alarak ligi tamamladılar. Süper Yapı Ligi 2011 sezonunda en çok gol atan Kale Kilit futbolcusu Murat Özkan altın ayakkabı ödülünü Dündar Yetişener'den aldı. Viko futbol takımıda Türk yapı sektörünün En Centilmen Takımı seçilerek plaketini aldı.

Dünya'ya örnek olan takımlara başarılar dilerim

Dündar Yetişener, bu uzun soluklu maratonda gösterdikleri performans'tan dolayı takımlarımızın hepsini kutlar, dünya'ya örnek olan takımlarımıza 2012 sezonunda başarılarının devamını dilerim. dedi.

Türk Yapı Sektörüne bu takımları kazandırmak büyük başarı

Yapı Ligi Kurucu Bşk. Serdar Doğru ise, 2011 sezonunda 18 hafta boyunca takımlarımızın hepsi hem saha içinde, hemde tribünde üstün performanslar göstermiş, iş hayatındaki profesyonelliklerini sahaya en iyi şekilde yansıtmışlardır. Türk yapı sektörüne bu başarılı, inançlı, centilmen takımlarımızı kazandıran firmalarımızın değerli yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ederim. dedi.

Türk Yapı Sektöründe şampiyonluğa her zaman adayız

Kale Kilit Takımı Bşk. Tolga Kayaoğlu ise, Bir yıldan beri amaçladığımız hedeflere sonunda ulaştık. Kale Kilit takımındaki bu kadro güvendiğim bir kadroydu. Her hafta oynadığımız maçlarda, her ortamda şampiyonluğu hedeflediğimizi söyledim, firma olarak her ortamda, her yarışmada ve yapı sektöründe şampiyonluğa her zaman adayız. Büyük bir takımız, büyük bir firmayız çünkü biz Kale Kilit'iz. dedi.

Kale Kilit'in maskotu Kalemino dev törende herkesi büyüledi

Süper Yapı Ligi'nin büyük kupa törenine Kale Kilit'in maskotu olan Kalemino damgasını vurdu. Sempatik hareketleriyle tüm izleyicilerin ilgi odağı olmayı başaran Kalemino, tribindeki yüzlerce taraftara Kale Kilit baskılı şapka, atkı, eldiven ve bayrak dağıttı.
Süper Yapı Ligine yükseldiler

4.Yapı Ligi İstanbul'da Şampiyon olan Philips Türkiye, ikinci olan Mesan Kilit ve üçüncü Hafele Süper Yapı Liginde forma giyerek, 2012 sezonunda yapı devleriyle yeşil sahalarda olucaklar.

2012 sezonu fikstür çekilişiyle başlıyor

Süper Yapı Ligi 2012 sezonu Şubat ayında Kale Kilit'te yapılacak fikstür çekilişi sonrasında Anadolu yakası ve Avrupa yakası olarak iki yakada 'Birlik, Beraberlik, Centilmenlik Bizim Yapımızda Var' sloganıyla sezonun açılışı yapılacak.