Yeni mandal sistemi ile montajı daha kolay ve pratik!

Kale Kilit, Türkiye ve dünya pazarına sunduğu "153 Silindirli Gömme Kilit"in tasarımını yeniledi. 153 Silindirli Gömme Kilit; galvaniz kaplamalı gövdesi, ayna, karşılık ve mandal kısımlarının krom kaplaması ile korozyon direncini arttırdığı gibi mekanlara da şıklık katıyor.

56 yıldır sektörünün lideri olan Kale Kilit,  daha önce Türkiye ve dünya pazarına sunduğu 153 Silindirli Gömme Kilit'in tasarımına ve güvenliğine farklı bir bakış açısı getirerek piyasaya sundu. Galvaniz kaplamalı gövdesi ile şık görünümünün yanında,  yeni geliştirilen mandal sistemi ile de artık montajı ve kullanımı çok daha kolay.

153 Silindirli Gömme Kilit'in yenilenen tasarımında, yeni geliştirilen mandal sistemi ile mandalın dairesel hareketi sayesinde sağ ve sol kapılarda tornavida kullanmadan mandal yönünü değiştirme imkanıyla montaj kolaylığı sağlıyor. Yeni mandal sisteminde, kilit gövdesi üzerindeki mandal ayar pimi yukarı doğru itildiğinde mandal kendini dışarı atıyor, istenilen yöne mandal çevrildikten sonra yuvasına yeniden yerleştiriliyor.

Daha önce alüminyum iç oda kapılarında kullanılan 153 Silindirli Gömme Kilit , artık ahşap ve PVC iç oda kapıları ile balkon, banyo ve tuvalet kapılarında da kullanılabiliyor.