Gardien de vos bien-aimés KALE,
comme un CASTE

La décoration commence dès la porte !

Accordant la confiance à tous les espaces de vie grâce à sa qualité, son esthétique et ses lignes innovantes, la Porte Blindée Kale interprète la durabilité avec élégance. Elle reflète le plus fidèlement possible la décoration de votre maison et de votre espace de travail en proposant différentes options de couleurs et de matériaux.

Le cylindre qui garde le voleur à l’extérieur de la porte !

Le cylindre d'alarme Kale est le premier et le seul au monde, avec sa fonction d'alarme unique qui assure une protection en cas d'effraction, en se brisant à sa partie prédécoupée et en émettant des sons de 100 dB. Grâce à son module d'alarme intégré, le cylindre d'alarme Kale empêche les malveillants d'entrer lorsqu'elles sont à la porte, assurant ainsi toute protection.

 

Découvrez Tous Les Produits

 

Revendeurs Agréés

 

Tedarikçimiz Olun

Anahtarı Kapı Üstünde Unutma Riskini Azaltacak Önlemler Alın
Anahtarı Kapı Üstünde Unutma Riskini Azaltacak Önlemler Alın

Gün içinde pek çok sebepten dolayı unutkanlık yaşayabilirsiniz. Bu unutkanlık anahtarı kapı üzerinde bırakma gibi bir duruma da yol açabilir ve bu durumda eve girmek için birçok işle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Üstünde anahtar kalan kapı nasıl açılır sorusunun yanıtını araştırmak yerine Kale Kilit’in acil durum fonksiyonlu silindirini tercih edebilirsiniz. Bu sayede kapı üzerinde anahtar unutma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Çocuklarınızın Güvenliği için Kapı Kilitleri Hakkında Onları Bilgilendirin
Çocuklarınızın Güvenliği için Kapı Kilitleri Hakkında Onları Bilgilendirin

Evde olmadığınızda aklınız çocuklarınızda kalabilir. Bu durumu önlemek için onları evinizdeki kilit sistemleri hakkında bilgilendirebilirsiniz. Örneğin kapı kilitleri konusunda nasıl açılıp kapandığını öğretebilirsiniz. Böylece çocuğunuz siz evde yokken kapıları kilitli tutarak kendini koruyabilir; böylece siz de daha az endişelenirsiniz. Bunun için tabi ki güvenilir kapı kilitlerini tercih etmelisiniz. Bu sayede kapılar kilitli olduğunda hiçbir şekilde kötü niyetlilerin evinize giremeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Kapınızı Tanımadığınız Kişilere Direkt Olarak Açmayın
Kapınızı Tanımadığınız Kişilere Direkt Olarak Açmayın

Güvenlik, günümüzde en büyük temel ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Özellikle tanımadığınız kişiler evinize geldiğinde onlara kapıyı direkt açmak yerine bazı önlemler almak sizin için hayat kurtarıcı olabilir. Bunun için kapı emniyet aparatı kullanabilirsiniz. Genellikle kapıların üst kısmında yer alan bu aparat, kapının aralıklı olarak açılmasını ve yabancı kişileri bu aralıktan görüp onlarla konuşmanızı sağlar. Böylece kapıyı sonuna kadar açmak yerine bu şekilde kendinizi güvence altına alabilirsiniz.