SEVDİKLERİNİZİN KALESİ
İLE GÜVENDESİNİZ!

Dekorasyon kapıdan başlar!

Kalitesi, estetiği ve yenilikçi çizgileriyle tüm yaşam alanlarına güven kazandıran Kale Çelik Kapı, dayanıklılığı şıklıkla yorumlar. Farklı renk ve malzeme seçenekleriyle evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunu en güçlü bir şekilde ortaya çıkarır.

Hırsızı kapı dışında bırakan silindir!

Alarm özelliği ile koruma sağlayan, zorlanma anında tuzaklı kısmından kırılarak 100 desibel ses çıkaran Kale Alarmlı Silindir dünyada ilk ve tek! İçindeki alarm modülü ile güven kazandıran Kale Alarmlı Silindir kötü niyetli düşünceleri daha kapının dışındayken engeller. 

 

Tüm Ürünler

 

Satış Noktaları

 

Tedarikçimiz Olun

İşletmeler İçin Doğru Yangın Kapısı Seçme Rehberi
İşletmeler İçin Doğru Yangın Kapısı Seçme Rehberi

Hemen her alanda kullanım için en önemli ögelerden biri de hayati olan ögeler olmaktadır. Özellikle hemen her ürünün en modernize edilmiş en dekora uygun halini seçerken aynı zaman da can sağlığı ve güvenliği için de son derece önemli olmaktadır. Bu ürünlerden biri de yangın kapısı olmaktadır. Yangın kapıları yapıları itibari ile hem kolay açılmalı hem de o alanın güvenliğini de sağlamaktadır. Aynı zamanda hemen her alan da görülen yangın kapıları o alana da en uygun olan biçimi ile seçilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen olaylar yaşandığında yine istenmeyen durumlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için en doğru ve ideal olan yangın kapısının seçimi yapılmalı ve yine bu yangın kapısı en doğru bölgeye konumlandırılmalıdır.

Gömme Kabin Kilidinin Sağladığı Avantajlar
Gömme Kabin Kilidinin Sağladığı Avantajlar

Spa merkezleri, öğrenci dolapları, spor salonları, sağlık merkezleri gibi alanlarda bulunan kabin dolapları için artık klasik kilitler yerine elektronik gömme ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünlerin avantajlarından biri tüm ahşap veya sac kabin, dolap ve çekmecelere monte edilebilmesidir. Şifre, ID kart veya bileklikle rahatça açılabilen ürünler pratik bir kullanıma sahiptir. Elektronik kabin kilitlerinin tek kullanımlık şifre ile çalışıyor olması toplu alanlarda güvenliği maksimum düzeye çıkarmaktadır. Gömme kabin kilidi ürünleri halka açık alanlarda bulunan tuvaletler için de tercih edilmektedir. Kafe, restoran gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu işletmelerin tuvaletleri için bu ürünler tercih edilebilir. Elektronik kabin kilidi pille çalışmaktadır. Pil enerjisi düşmeye başladığı zaman ürün sizi uyaracak ve pil değişimi için ihtiyacınız olan yeterli zamanı size kazandıracaktır. Bu kilitlerin avantajlarından bir diğeri ise acil durumlarda açılabilmeleridir. ID anahtarını okutarak şifre unutma gibi durumlarda dolabınızı açabilirsiniz.

Dekorasyonunuza Uygun Ev Tipi Çelik Kasa Seçimi
Dekorasyonunuza Uygun Ev Tipi Çelik Kasa Seçimi

Banka gibi alanlarda hemen her değerli eşyanın korunması mümkün olamayabiliyor. Kasada saklanması için değerli eşya denildiğinde hemen ilk akıllara gelen eşyalardan olan mücevher, takı ve paralar olsa dahi aynı zamanda değerli evrak hatta fotoğraf, günlük gibi pek çok eşya da saklanabilmektedir. Bu gibi eşyaları özel kasalar haricinde saklamak çok da mümkün olmamaktadır. Bu nedenle ev tipi kasa tüketiciler için oldukça önem taşımaktadır. Ancak her dekor sever için bu ev tipi çelik kasa obje olarak çekici gelmemektedir. Bunun nedeni ise alışılagelmiş koyu renklerin hâkim olduğu kasvetli kasa görüntüsüdür. Bu durum son dönemde yıkılmaya başlamaktadır. Özellikle dekorasyonun bir parçası olan bu kasalar her ne kadar çoğu kişi için saklanması hatta kimse tarafından görülmemesi gerekse de birçok kişi için de tam tersi olabilmektedir. Ancak her iki durumda da kasaların dekorasyona en uygun biçimi ile olması son derece önemlidir.