SEVDİKLERİNİZİN KALESİ
İLE GÜVENDESİNİZ!

Dekorasyon kapıdan başlar!

Kalitesi, estetiği ve yenilikçi çizgileriyle tüm yaşam alanlarına güven kazandıran Kale Çelik Kapı, dayanıklılığı şıklıkla yorumlar. Farklı renk ve malzeme seçenekleriyle evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunu en güçlü bir şekilde ortaya çıkarır.

Hırsızı kapı dışında bırakan silindir!

Alarm özelliği ile koruma sağlayan, zorlanma anında tuzaklı kısmından kırılarak 100 desibel ses çıkaran Kale Alarmlı Silindir dünyada ilk ve tek! İçindeki alarm modülü ile güven kazandıran Kale Alarmlı Silindir kötü niyetli düşünceleri daha kapının dışındayken engeller. 

 

Tüm Ürünler

 

Satış Noktaları

 

Tedarikçimiz Olun

Kapı İspanyoletleri ile Maksimum Çocuk Güvenliği
Kapı İspanyoletleri ile Maksimum Çocuk Güvenliği

Çocuklar için pencere ve kapılar zaman zaman tehlikeli olabilmektedir. Özellikle yüksek binaların pencereler evdeki diğer canlılar için de ciddi güvenlik sorunları ortaya çıkarabilmektedir. Bu noktada devreye giren ispanyolet kilit ile pencereler farklı aralıklarda açılarak güvenlik sorunu ortadan kaldırılmaktadır. İşlevselliği ve kullanışlılığı ile dikkat çeken ispanyolet kilit ile anne ve babalar çocukları için daha güvenli bir alan oluşturabilirler. Kol ve kilit sisteminin bir parçası olan ispanyolet kapı kilidi ile pencereler kilitlenerek farklı şekillerde açılabilir. Böylece çocuklar için evde daha güvenli ve rahat bir alan oluşturulur.  Kapı ispanyolet 180 cm en sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Pencere ve kapının büyüklüğüne göre kapı ispanyolet 200 cm olarak da tercih edilebilir. Kişiler farklı boyutlarda ve özelliklerde olan ispanyolet kilitlerden kullanım dilediği modeli tercih edebilir.

Etkin Güvenlik İçin Şifre Gizleme Özellikli Kasalar
Etkin Güvenlik İçin Şifre Gizleme Özellikli Kasalar

Etkin güvenliğin olmazsa olmazlarından olan şifre gizleme, Kale Çelik Kasa modellerinin dikkat çekici özellikleri arasında yer almaktadır. Güvenliğin sağlamlaştırıldığı çelik kasalarda kilit sistemi sadece şifreyi bilen kişi tarafından açılabilmektedir. Belirli bir şifrenin belirlendiği çelik kasalarda elektronik ve mekanik kilitleme sistemlerinin yanı sıra parmak izi kilit sistemi de tercih edilmektedir. Bir başka alternatif olarak kilit sistemi anahtarla da açılabilmektedir. Şifreli çelik kasa değerli eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilebilmesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle ev/ofis tipi çelik kasalar kullanışlılığı ve dekoratif dış tasarımıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekmektedir. Şifreli çelik kasa fiyatları ise kasada tercih edilen kilit sistemine, tasarıma veya işlevselliğe göre farklılık göstermektedir. Bütçe dostu fiyatlarla belirlenmiş Kale Çelik Kasa modellerinden isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kolay kurulumuyla istediğiniz yere konumlandırabileceğiniz çelik kasanızla değerli eşyalarınızı maksimum güvenlikle muhafaza edebilirsiniz.

Türkiye’de Çelik Kapı Kullanımı Artıyor!
Türkiye’de Çelik Kapı Kullanımı Artıyor!

Kalabalık şehirlerde yaşam, her geçen gün artan hırsızlık olayları, kişileri çelik kapı kullanımına yönlendirmektedir. Kişiler hem can hem de mal güvenliğini çelik kapı kullanarak güvence altına alabilirler. Lüks bir ihtiyaç olmaktan çıkan çelik kapı modelleri tasarıma, taşıdığı özelliklere ve işlevselliğe göre farklılık göstermektedir. Türkiye’de gittikçe artan nüfus ve hırsızlık vakalarıyla birlikte pek çok kişi iş yerlerinde ve evlerinde çelik kapı kullanmayı tercih etmektedir. Maymuncuk veya levye gibi cisimler kapı kilitlerinin etkisiz hale getirilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu gibi yabancı cisimlere karşı geliştirilmiş kilit sistemleriyle güvenlik sorunlarını ortadan kaldıran Kale Çelik Kapılar ile gönül rahatlığı ile evinizi ve iş yerinizi kilitleyip çıkabilirsiniz. Kale çelik kapı fiyatları tasarıma, teknik özelliklere, aksesuarlara ve kilit sistemlerine göre değişiklik göstermektedir.