Kale самые близкие в безопасности

Декор начинается с двери!

Качественные, эстетичные и инновационные стальные двери Kale, обеспечивающие безопасность во всех жилых пространствах, сочетают в себе прочность и элегантность. Богатый выбор цветов и материалов позволяет четко выразить декор вашего дома или офиса.

Цилиндр, оставивший вора снаружи

Цилиндр Kale с системой тревоги и зашиты, который издает звук мощностью 100 децибел при вмешательстве, является первым и единственным в мире!  Цилиндр Kale с системой тревоги, обеспечивающий безопасность благодаря специальному модулю, блокирует недоброжелателей еще за дверью.

 

открыть все продукты

 

авторизованные реселлеры

 

Tedarikçimiz Olun

Çelik Kapının Konut Güvenliğinde Avantajları Nelerdir?
Çelik Kapının Konut Güvenliğinde Avantajları Nelerdir?

Bilinen ahşap, fiberglas, alüminyum, vinil kapıların yanı sıra son teknolojiyle üretilen çelik kapı, yaşam alanlarının güvencesidir. Kapı kurulacak alanın ölçülerine göre üretildiği ve kasa arkasında boşluk bırakmadan monte edildiği için kötü niyetli kullanıcılar tarafından levye, kriko gibi aletlerle esneterek açılması zordur. Öncelikli olarak darbeye dayanıklı yanıyla dikkat çeken ürünler; kilit sistemi, profil sistemi ve dekoratif görüntüsüyle de müşterilerinin beğenisini kazanır. Farklı seviyelerdeki çelik kapı güvenlik kilidi sayesinde hırsızların evin içine girmesi için ekstra çaba sarf etmesi gerekir ki bu durumda kullanılacak aletler fazla ses çıkaracağından böyle bir girişimde bulunmaları zordur. Bazı modellerde aşağı yukarı olarak zıt yönlü bakan kilit sistemleri kanca şeklindedir. Bu kancalar olası dış müdahalelere karşı kapının kasasını tutarak mukavemetini arttırır. Başka bir deyişle çelik kapılar hırsızlar için caydırıcıdır. Diğer bir avantajı da deprem gibi afetlerde sıkışma yapmadığı için ev halkının kolaylıkla evi boşaltarak güvenli alana ulaşmalarında kolaylık sağlamasıdır. 

İş Yerinizde Güvenliği Geçiş Kontrol Sistemleri ile Sağlayın
İş Yerinizde Güvenliği Geçiş Kontrol Sistemleri ile Sağlayın

İşyerinizde güvenlik önlemi almak için giriş çıkışları kontrol etmeniz oldukça önemlidir. Geçiş kontrol sistemi bunun için özel olarak tasarlanmıştır ve güvenlik ihtiyacınızı karşılamada etkili bir elemandır. İşyerinize giriş yapmak isteyen yabancıları ve çalışanlarınızın giriş çıkışını kontrol edebilirsiniz. Elemanlarınızın mesai saatlerine sadık kalıp kalmadığını, hangi saatte kurum içinde nerede olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede işyerinizin kontrolü ve güvenliği tamamen sizin elinizde olabilir. İşyerinize kimlerin girip çıkabileceğini ya da kimlerin hangi bölümlere girip çıkacağını belirleyebilirsiniz.

 

Çelik Kasamı Zemine veya Duvara Sabitlemeli miyim?
Çelik Kasamı Zemine veya Duvara Sabitlemeli miyim?

Güvenlik sorununa etkili çözümler getiren çelik kasa kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Farklı boyutlarda üretilen çelik kasalar ev, ofis, iş yeri, banka, finansal şirketler gibi pek çok yerde kullanılmaktadır. Kaliteli malzemenin estetik tasarımla buluştuğu Kale çelik kasalar farklı kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmektedir. Değerli eşyalarınızı güvenle saklamanızı sağlayan çelik kasa modellerinden birisi de duvara sabitlenen gömme tip çelik kasalardır. Özellikle evde değerli eşyaların güvenle saklanmasının anahtarı olan ev tipi çelik kasalar oldukça kullanışlıdır. Çelik kasa evde nereye konulmalı sorusuna en iyi şekilde cevap veren Kale gömme tipi çelik kasalar ile değerli eşyalarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz. Farklı kullanım amaçları gözetilerek tasarlanmış çelik kasalar ile yerden de tasarruf edebilirsiniz. Farklı boyutlarda ve özelliklerde üretilmiş gömme çelik kasalardan kullanım alanınıza uygun olduğunu düşündüğünüz bir modeli tercih edebilirsiniz. Yerden tasarruf etmenize de yardımcı olan bu gömme çelik kasalar ile kasanızı görünmez hale getirebilirsiniz.