Kale самые близкие в безопасности

Декор начинается с двери!

Качественные, эстетичные и инновационные стальные двери Kale, обеспечивающие безопасность во всех жилых пространствах, сочетают в себе прочность и элегантность. Богатый выбор цветов и материалов позволяет четко выразить декор вашего дома или офиса.

Цилиндр, оставивший вора снаружи

Цилиндр Kale с системой тревоги и зашиты, который издает звук мощностью 100 децибел при вмешательстве, является первым и единственным в мире!  Цилиндр Kale с системой тревоги, обеспечивающий безопасность благодаря специальному модулю, блокирует недоброжелателей еще за дверью.

 

открыть все продукты

 

авторизованные реселлеры

 

Tedarikçimiz Olun

Kale Twins ile Evinize Modern Dokunuşlar Yapın
Kale Twins ile Evinize Modern Dokunuşlar Yapın

Çelik kapı, özellikle tehlikeli ve kalabalık şehirlerde hem ev hem de iş yerlerinin güvenliğini sağlamada oldukça önemli bir yere sahiptir. Dayanıklı yapısı ve gelişmiş teknik özellikleriyle Kale Twins kapı ile ev veya ofis güvenliğini düşünmenize gerek yok! Ahşap görünümüyle kullanıldığı ortama doğal ve sıcak bir hava katan Kale Twins kapı özellikleri sadece teknik özelliklerle sınırlı kalmamaktadır. Modern görünüme sahip Kale Twins ile ahşap evlere olan özleminizi giderebilirsiniz. Amerikan ceviz kaplamanın tercih edildiği Kale Twins doğal bir görünüme sahiptir. Dolayısıyla iç veya dış dekorasyonda doğal ve samimi bir görünümü önemseyenler Kale Twins’i tercih edebilirler. Tasarımda kullanılan metal süslemeler ise bu doğal görünüme hareketlilik kazandırmaktadır.

Kale Kilit Panik Bar ile Riskli Durumlarda Güvenli Çıkışlar
Kale Kilit Panik Bar ile Riskli Durumlarda Güvenli Çıkışlar

Yaşam alanlarınızda konforla güvende hissetmeniz için tasarlanan Kale Kilit ürünleri arasında yer alan panik barlar, sizlere, özellikle acil durumlarda en iyi şekilde fayda sağlayacak şekilde üretilmektedir. Panik bar yangın kapısı başta olmak üzere riskli durumlarda acil çıkış yapılması gereken alanlarda yer alan kapılarda kullanılan panik bar, bu ortamlardan en kısa sürede çıkış yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Bir bütün olarak ele alındığında panik barlar; güvenlik, emniyet, estetik ve bütünlüğü sağlayan kilit sistemleridir.

Kale Klasik Çelik Kapıları Keşfedin
Kale Klasik Çelik Kapıları Keşfedin

Şehir kalabalığı ve güvenlik sorunu göz önünde bulundurulduğunda gerek iş yerlerinin gerek evlerin güvenliği pek çok kişinin öncelikli olarak önemsedikleri arasında yer alır. Bu noktada devreye giren Kale Çelik kapı işlevselliği ve sunduğu yüksek güvenlik önlemleriyle dikkatleri üzerine bir mıknatıs gibi çekmektedir! Farklı renk, tasarım ve teknik özellikteki çelik kapılar ile iç ve dış kapıların güvenliği sağlanır. Çelik kapı kullanımının her geçen gün artmasıyla birlikte kalitesi, güvenilirliği ve tasarımıyla Kale çelik kapı güvenlik sorununa etkili çözümler sunmaktadır. Bütçe dostu yaklaşımlarla belirlenmiş çelik kapı fiyatları ise çelik kapının dış tasarımına, aksesuar kullanımına ve teknik özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kişiler, dekorasyonuna uygun olduğunu düşündüğü çelik kapı modelini ihtiyaçları ve kullanım amacı doğrultusunda kolaylıkla satın alabilir