Kale самые близкие в безопасности

Декор начинается с двери!

Качественные, эстетичные и инновационные стальные двери Kale, обеспечивающие безопасность во всех жилых пространствах, сочетают в себе прочность и элегантность. Богатый выбор цветов и материалов позволяет четко выразить декор вашего дома или офиса.

Цилиндр, оставивший вора снаружи

Цилиндр Kale с системой тревоги и зашиты, который издает звук мощностью 100 децибел при вмешательстве, является первым и единственным в мире!  Цилиндр Kale с системой тревоги, обеспечивающий безопасность благодаря специальному модулю, блокирует недоброжелателей еще за дверью.

 

открыть все продукты

 

авторизованные реселлеры

 

Tedarikçimiz Olun

Çelik Kapı Tamiri Güvenlik İçin Yeterli Mi?
Çelik Kapı Tamiri Güvenlik İçin Yeterli Mi?

Hemen her yaşam alanında en sık kullanılan kapıların başında çelik kapı gelmektedir. Çelik kapılar hem sağlamlığı hem de güvenlik bakımından son derece etkili ve önemli olmaktadır. Özellikle çelik kapı modelleri seçimi yapılırken sağlamlığı göz önünde bulunmaktadır. Ancak çelik kapıların yalnızca sağlamlığı ile değil aynı zaman da kullanılacak olan alanlara olan uygunluğu da oldukça önemli olmaktadır. Özellikle tecrübesi ile öne çıkan markalardan biri olan Kale markası çelik kapı dendiğinde ilk akla gelen isimlerden oluyor. Türkiye’de yalnızca Kale çelik kapılarında olan 6. Seviye Güvenlik seviyesine sahip kapılar hem sizin hem de sevdiklerinizin güvenliğini sağlıyor. Ancak bazı aksi durumlarda oluşabilir. Bu aksi durumlarda çoğu kullanıcı kapıyı değiştirmek yerine tamirini yeterli bulmaktadır. Bu gibi durumlarda tamir edilecek çelik kapıya uygun olan teknik ekibe ulaşmak hem çelik kapınızın sağlığı hem de sizlerin güvenliği için en doğru karar olacaktır.

Yazlık Evlerde Çelik Asma Kilit Farkı
Yazlık Evlerde Çelik Asma Kilit Farkı

Asma kilitler pek çok farklı alanda kullanımıyla günlük yaşamda özel eşyaların çalınmasına engel olmaktadır. Yazlık evlerde bisiklet, kiler dolabı, balkon kapısı gibi pek çok farklı alanda çelik asma kilit kullanabilirsiniz. Paslanma yapmayan çelikten üretilmiş olan kilitler çeşitli boylarda satışa sunulmaktadır. Kilitlemek istediğiniz kapı, dolap vb. kolların ölçülerine uygun boyutlarda ürün bulma şansınız vardır. Gövdesi dayanıklı pirinçten üretilmiş olan kilitler kırılmaya karşı dayanıklıdır. Kötü hava koşullarında dahi bozulmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz çelik kapı asma kilit ürünleri çift taraftan kilitlenebilmektedir. Sertleştirilmiş çelikten oluşan kancası hırsızlıklara karşı caydırıcıdır. Sarı, döküm ve çelik renk seçenekleri arasından zevkinize uyan ürünü seçebilirsiniz. Yazlık evinizi kapatırken bu kilitlerle eşyalarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz. Kışın yazlık evlerde hırsızlık gibi olumsuz durumların yaşanmaması için eşyalarınızın en iyi şekilde korunduğundan emin olmanız gerekmektedir. Asma kilitler eşyalarınızı gönül rahatlığı ile korumanıza yardımcı olacaktır.

Çelik Kapı Modellerinde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler
Çelik Kapı Modellerinde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Günümüzde ev, ofis ve işletmelerde dış kapıların çelik olması hırsızlara karşı caydırıcı etkisi nedeniyle tercih edilmektedir. Yeni nesil çelik kapı modelleri can ve mal kaybının önüne geçme konusunda maksimum güvenlik sağlar. Çelik kapınızı seçerken dilediğiniz dekoratif görünümü tercih edebilirsiniz. Kapınızın çelik olması hırsızlar tarafından açılamayacağı anlamına gelmez. Kullandığınız kapı kilit sisteminin de yeterli güvenliği sağlıyor olması lazım. Dolayısıyla çelik kapınızı seçerken kilit sistemi tercihinizi doğru yapmalısınız. Kapınızın hırsızlar tarafından açılamaması için kullandığınız kilit göbeğinin kalitesine de önem vermelisiniz. Kilit sisteminin en önemli parçası olan silindir adı verilen göbek hırsızların kapıları açarken kırıp yerinden çıkarabildiği kısımdır. Günümüzde tuzaklı silindirler sayesinde evinize zorla girmek isteyen kişilere engel olabilirsiniz. Çelik kapı seçerken dikkat etmeniz gereken diğer unsurlardan biri ise iyi ses ve ısı yalıtımı olan kaliteli malzemeden üretilmiş bir ürün tercih etmenizdir. Kale Kapı ürünlerine göz atarak ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak doğru çelik kapıyı bulabilirsiniz.