أحبائكم في امان مع Kale

يبدأ الديكور من الباب!

يوُفّر باب الصلب من Kale الآمان في جميع أماكن المعيشة بجودته وجمالياته وخطوطه وأبعاده المبتكرة ويملك خواص المتانة مع حس من الأناقة. يُظهر الباب ديكور منزلك ومكان عملك بأفضل شكل مع خيارات مختلفة من الألوان والخامات.

سطوانة القفل التي تحميك من اللصوص والسرقات!

تضمن أسطوانة القفل مع خاصية الإنذار من Kale الحماية من خلال خاصية الإنذار التي تتميز بها والتي تصدر صوتًا يبلغ 100 ديسيبل عن طريق كسر الجزء المحاصر في حالة وجود محاولة دخول عنوة، وتعد الأسطوانة هي الأولى والوحيدة في العالم! تُوفّر أسطوانة القفل مع خاصية الإنذار من Kale الحماية من خلال وحدة الإنذار الموجودة بداخلها، وتمنع محاولات السرقة وتبقي اللصوص خارج الباب.

 

اكتشف جميع المنتجات

 

الموزعين المعتمدين

 

Tedarikçimiz Olun

X10 Akıllı Kilit Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?
X10 Akıllı Kilit Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

Kale X10 akıllı kilit, yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlamak için geliştirilen ve anahtar anlayışınızı değiştiren özel bir sistemdir. En yüksek teknolojileri ve uzun yıllardır süregelen tecrübesini kullanarak sizlere kaliteli deneyimler sunmaya devam eden Kale Kilit, akıllı kilit sistemi hizmetiyle bir ilke imza atar. Bu sistem, içerisinde yer alan farklı donanımlar ile çalışır. Onlarca anahtar taşıma derdini ortadan kaldıran ve bilinen ezberleri bozan bir dünyanın kapılarını aralar. Kapınızdaki mekanik kilitleri emniyetli ve pratik bir şekilde güvenli hale getirir. Mekanlarınıza değer katan ve konfor seviyenizi yüksek seviyelere çıkaran bu akıllı kilit sistemini hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

Çelik Kapı Kilit Rozetleri ile Üst Düzey Güvenlik
Çelik Kapı Kilit Rozetleri ile Üst Düzey Güvenlik

Yaşam alanlarınızdaki çelik kapıların kilit yuvasını kaplayan ve kilidinizi kötü niyetli kişilerin darbelerine karşı güçlendiren kilit rozeti, üst düzey güvenliği beraberinde getirir. Kilitlerin zayıf noktalarını güçlendiren kapı kilit rozeti, hırsızlık girişimlerine karşı mutlaka alınması gereken önlemler arasında yer alır. Pratik bir kuruluma sahip olduğu için çelik kapılarda çokça tercih edilen bu ürünler; krom, saten nikel ve pirinç kaplama seçenekleri ile kapılarınızın dış görünümlerinde estetik bir bütünlük yakalamanıza da yardımcı olur.

Misafirleriniz İçin Güvenlik ve Konfor Bir Arada
Misafirleriniz İçin Güvenlik ve Konfor Bir Arada

Günümüz teknolojileri ile pek çok güvenlik sistemi geliştirilmektedir. Bu alanda kalitesini ortaya koymuş markalardan biri olan Kale, kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Teknolojik gelişmeler, günlük hayattaki alışkanlıklarımızı da büyük ölçüde etkilemektedir. Kale, tüm bu gelişmelere ayak uydurarak kullanıcıların da ihtiyaçlarına uygun sistemler tasarlamaktadır. Bu sistemler arasında son yıllarda daha popüler hale gelen Kale kartlı kilit sistemi oldukça dikkat çekmektedir.