أحبائكم في امان مع Kale

يبدأ الديكور من الباب!

يوُفّر باب الصلب من Kale الآمان في جميع أماكن المعيشة بجودته وجمالياته وخطوطه وأبعاده المبتكرة ويملك خواص المتانة مع حس من الأناقة. يُظهر الباب ديكور منزلك ومكان عملك بأفضل شكل مع خيارات مختلفة من الألوان والخامات.

سطوانة القفل التي تحميك من اللصوص والسرقات!

تضمن أسطوانة القفل مع خاصية الإنذار من Kale الحماية من خلال خاصية الإنذار التي تتميز بها والتي تصدر صوتًا يبلغ 100 ديسيبل عن طريق كسر الجزء المحاصر في حالة وجود محاولة دخول عنوة، وتعد الأسطوانة هي الأولى والوحيدة في العالم! تُوفّر أسطوانة القفل مع خاصية الإنذار من Kale الحماية من خلال وحدة الإنذار الموجودة بداخلها، وتمنع محاولات السرقة وتبقي اللصوص خارج الباب.

 

اكتشف جميع المنتجات

 

الموزعين المعتمدين

 

Tedarikçimiz Olun

KALE KİLİT BLOG

Anahtarı Kapıda mı Unuttunuz? Korkmayın, Ekstra Defans Burada!
Anahtarı Kapıda mı Unuttunuz? Korkmayın, Ekstra Defans Burada!

Yoğun bir günün ardından bir an önce eve gelmenin telaşını yaşarken, bazı zamanlar eve girdikten sonra anahtar kapıda unutulabiliyor. Kale Alarm Ekstra Defans ürünü ile anahtarı kapıda unutma durumunda 110 dB şiddetinde sesli uyarı veren silindir sizi kapıdan uzaklaşmadan uyarır. Fakat bu durum Kale Alarm sayesinde artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Can ve mal güvenliğini sağlama amacıyla yüksek güvenlikli birçok opsiyona sahip Kale Alarm yenilikçi ürünleri ile bu korkuyu ortadan kaldırıyor. Kale Alarm tarafından sunulan alarm sistemleri sayesinde de en ufak bir tehlike karşısında ambulans, itfaiye ve polis gibi yetkili birimlere bildirim gönderir. Yüksek güvenlikli bu sistem, Kale Alarm İzleme Merkezi sayesinde herhangi tehlikeli bir durumda abonelerine 7 gün 24 saat hizmet sunar.

Kapı Kilitlerinden Kartlı Giriş Sistemlerine Geçiş Trendi
Kapı Kilitlerinden Kartlı Giriş Sistemlerine Geçiş Trendi

Kartlı giriş sistemi, özellikle işletmelerde geçiş kontrol programı ile yapılan, giriş ve çıkışların kontrol altına alındığı sistemlerdir. Bu sistemler günümüzde gelişmiş teknoloji sayesinde kullanıcılara kolaylık sunması için tasarlanmıştır. Kartlı geçiş sistemleri, kullanıcının okuttuğu kart sayesinde kapıları ve bariyerleri otomatik olarak açtıran sistemlerdir. Kartlı geçiş kontrol sistemi çeşitleri, birbirinden farklı formatlarla kullanılabilir. Kapı kilitlerinden en önemli farkı ise işletmelere kimin ne zaman giriş çıkış yaptığına dair raporlanabilmesidir. Kartlı kilit sisteminde, kişinin giriş ve çıkış saatleri raporlanabilmesiyle güvenlik standartlarının korunmasına ek olarak iş ile ilgili çeşitli tespitlerin gerçekleştirilmesinde de rol oynayabilmektedir. Kapı kilitlerinden farklı olarak yenilikçi özellikler taşıyan kartlı giriş sistemi işletmelerin bu anlamda daha güvenli olmasını sağlar. 

Acaba Kapıyı Kilitlediniz mi?
Acaba Kapıyı Kilitlediniz mi?

Türkiye’de özellikle ev ve iş yerlerinin güvenliği ve gizliliği konusunda en büyük kaygılarından biri hırsızlık olarak görülüyor. Bu tür tehlikelere karşı alınabilecek en basit ve etkili yöntem kapıyı kilitlemek fakat yapılan çeşitli araştırmalara göre, kapıyı kitleme oranları ilginç sonuçlara ev sahipliği yapıyor.Türkiye’nin %38’lik bir kısmı evden çıkarken kapıyı kilitlemiyor. %49’luk kesimin ise gece yatarken kapıyı kilitlemediği araştırmalarla ortaya çıkıyor. Bu araştırmaya göre katılanların %75’i evine, %81’i ise iş yerine hırsız girmesinden endişelendiğini vurguluyor. Bu araştırma sayesinde kolay bir şekilde nasıl önlem alınacağı da belirlenmiş oluyor. Kapınızı kilitli tutmak, güvende olabilmek için alınabilecek etkili ve basit bir yöntem olarak bulunuyor.