Authorized Dealer

 

Catalogue

 

F.A.Q

Owing to its experience of more than a half century, and also its corporate governance and production approach adopted by never making compromises on quality, and its dynamic and strong structure, Kale Steel Door carries on speeding up its investments, thus expanding its strong presence day by day, and contributing a lot to the economy of the country with its national, international and regional investment power and playing a significant role in the industrial production.

Devamı

Türkiye’de çelik kapı sektörünü yaratarak yepyeni bir iş alanı yaratan ve bu konuda en çok bilinen ve üst düzey marka olarak tercih edilen Kale Çelik Kapı markasıyla hem bireysel tüketici hem de projelere yönelik özel çelik kapı modelleri üretiyor. TSE laboratuvarlarında test edilen ve 6. Seviye güvenlik seviyesine sahip tek kapı üreticisi olmasıyla da sektörün tercih edilen markaları arasında bulunmaktadır.

Kale Kilit, dünya piyasasında rekabetini güçlendirmek ve dünya standartlarındaki ürün yelpazesini devam ettirmek için dev bir adım daha atarak, yalnızca bölgenin değil, Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisini kurmuştur. Kale Endüstri Holding çatısı altında hizmet veren Kale Çelik Eşya, en yeni ve modern teknolojilerin kullanıldığı Çerkezköy Fabrikası’nda, ‘güvenliği ve kaliteyi’ kusursuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmaya devam edecek.

Kale Çelik Eşya, geniş ürün yelpazesinde bulunan çelik kapı, çelik kasa, yangın kapısı ve şaft kapağı ile tüketiciye güvenli bir hayat sunmak için üretim yapıyor.​​​