Üretim ve Kalite

Yurt içi ve yurt dışı piyasalarda rekabetini güçlendirmek ve dünya standartlarındaki ürün yelpazesini genişletmek amacıyla 2016 yılında Avrupa’nın En Büyük Entegre Kilit Üretim Tesisi’ni hayata geçiren Kale Kilit’in Çerkezköy Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikası en yeni ve modern teknolojilerle üretim yapıyor.

Yaklaşık 120.000 m2 kapalı alana sahip fabrikanın modern altyapısı ve üretim parkurlarında kullanılan en son teknolojiler sayesinde üretim kapasitesini iki kat artıran Kale Kilit, günde 15​0 bin adet kilit ve 80 bin adet silindir üretimi gerçekleştiriyor.

Bilgisayar denetimli ve otomasyona dayalı üretim hatlarıyla, güvenlik ve kaliteden ödün vermeden tüketicinin her ihtiyacına cevap vermeyi ilke edinen Kale Kilit; yeni fabrikası ile sadece Türkiye’de değil uluslararası arenada da üretim kapasitesi ve kalitesiyle ön plana çıkıyor.

Kale Kilit, sac dilme ve boy kesme, preshane, elektrostatik toz boya, pirinç, nikel, krom, çinko ve bakır kaplama, talaşlı imalat, zamak enjeksiyon, otomat, özel amaçlı pirinç işleyen tezgahları ve montaj hatlarından oluşan entegre tesisinde, ihtiyaç duyduğu her türlü kesme, enjeksiyon kalıp üretim ve revizyon çalışmalarını kendi bünyesinde gerçekleştiriyor.

Üretim ve Kalite

Kalite Politikamız

KALE Endüstri Holding olarak; kilit, silindir, elektronik kilit, çelik kapı, para kasası, yangın kapısı ve pencere sistemleri gibi entegre güvenlik ürün ve hizmetleri sektöründe sürekli iyileştirmeyi kalitenin en önemli koşulu kabul ederek, Kalite Yönetim Sisteminin her kademesinde yapılan gözden geçirmelerle bunu sürdürmek.

  • Katılımcı yönetim anlayışımızla çalışanlarımıza gerekli kaynakları ve iyi çalışma ortamını yaratarak çalışan memnuniyetini sağlamak,
  • Gelişen dünya teknolojilerini eğitimli ve yetkin personel ile takip etmek. Faaliyette olduğumuz ve yeni pazarlarda inovatif ürünler ile sürdürülebilir rekabet üstünlüğü sağlamak,
  • Ürün ve hizmetlerimizle müşteri gereksinimlerini karşılamak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak.
  • Sektörümüz ile ilgili standartlara, ulusal ve uluslararası mevzuatlara, yasal düzenlemelere uymak ve toplumun güvenliğine katkıda bulunmak.
  • Paydaşlarımız ile ilişkilerimizde saygı ve güveni esas alan sürdürülebilir bir anlayış çerçevesinde ürün ve hizmet sunmak ve bunu sosyal sorumluluk projeleri ile desteklemek

KALE çalışanları olarak hepimizin görevidir.