Açık İnovasyon

Neden Açık İnovasyon

Dünya genelinde AR-GE departmanlarını yeniden yapılandıran ‘açık inovasyon’ kavramı; değerli fikir, bilgi ve teknolojilerin sadece kurum içerisinden değil kurum dışından da gelebileceğini söyler. ‘Ben’ yerine ‘biz’ bakış açısını sahiplenen açık inovasyon; müşteriler ve tüketicilerle birlikte yeni fikirler geliştirip pazara süren ve her anlamda verimliliği artıran bir yöntemdir. İnovasyona önem vermeyen markalar, değişen koşullara ayak uyduramayarak pazardaki konumlarını kaybeder ya da yıkıcı inovasyonun etkisinde yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

Birlikte Daha Fazlasını Elde Etmek

Bu noktada biz Kale Kilit olarak açık inovasyonun, şirketlerin daha yaratıcı olmalarına büyük katkı sağladığına inanıyoruz. Bu inançla başta siz değerli müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızı şirket içerisine alarak onlarla birlikte inovatif adımlar atmayı; bu sayede geliştireceğimiz hizmet ya da ürünlerle kullanıcılarımıza daha çok fayda sağlamayı hedefliyoruz.

Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olduğunu biliyor; açık inovasyon stratejimiz kapsamında sizleri ürün ve hizmetlerimiz hakkında yeni ihtiyaç ve projelerinizi bizlerle paylaşarak, yaratıcı süreçlerimize dahil olmaya davet ediyoruz. Birlikte yeni fikirler geliştirmek ve değer yaratmak için tüm önerilerinizi form üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Açık İnovasyon İletişim Formu

CAPTCHA