Bültenler

kale
Kale’den Ahşap Kapılara Etkili Güvence: 356 Multi Kilit

Kale Kilit’in, evlerinde ahşap kapının zarafetini tercih edenler için piyasaya sunduğu yüksek güvenlikli ürünü Silindirli Gömme Kilit - 356 Multi tüketiciler tarafından beğeni ile karşılanıyor. 

kale
Kale Alarmlı Silindir ile Hırsızlığa Karşı 100 Desibellik Koruma

Kale Kilit tarafından dünyada bir ilke imza atarak geliştirilen Kale Alarmlı Silindir, can ve mal güvenliğinin korunmasında başrolü üstleniyor.

kale
Kale Kilit, İhracatın Metalik Yıldızları Ödüllerinde 16. Kez Zirvede

Türkiye’nin öncü kilit üreticisi Kale Kilit, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından düzenlenen İhracatın Metalik Yıldızları Ödülleri’nde Metal Hırdavat Kategorisinde 16. kez üst üste ihracat şampiyonu olarak kendi rekorunu kırdı.

kale
Kale Çelik Kapıları Yangın Dayanıklılığı ile Tam Not Alıyor

Türkiye’de 70 yıldır inovasyon ve Ar-Ge’nin gücüne inanıp, bu alana yatırım yaparak üretimlerini gerçekleştiren Kale Kilit, çelik kapıları sayesinde yangının verdiği can ve mal zararlarının önüne geçilmesinde büyük rol oynuyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleşen bir yangında Kale Çelik kapı alevler, duman ve isi içeri almayarak bir aileyi mutlak faciadan kurtardı.

devirmeli ve kaldırmalı sürmeli modeli Aksu
Sağlamlığı ve konforu bir arada sunan teknoloji

Kale Kapı Pencere’nin devirmeli ve kaldırmalı sürmeli modeli Aksu, yüksek dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

Safir Çift Açılım Sürme Sistemleri
Kale Kapı Pencere’den inovatif sürme sistemleri

Yüksek dayanıklılığı, güvenliği ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan Aksu Katlanır Sürme ve Safir Çift Açılım Sürme Sistemleri sektör profesyonellerinin ilk tercihi oluyor.

kale
Güvenliği üst noktaya taşıyan yüksek teknoloji

Kale Kilit, 264 CECH Maksimum Güvenlikli Silindir ile güvenlik tehditlerine karşı üst düzey koruma sağlıyor

bau
Kale Kilit BAU Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi

Kale Kilit, Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenen dünyanın lider Mimarlık, Malzeme ve Sistemler Fuarı BAU 2023’te tüm ürün gruplarını ziyaretçileri ile buluşturdu. Kale Kilit’in inovatif ürünü yeni akıllı kilit sistemi ise beğeni topladı. Fuarla ilgili açıklamalarda bulunan Kale Kilit İhracat Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Mumcu,ürün teknolojisinde benimsedikleri inovatif yaklaşımları, profesyonel ihracat ekipleri ve dijitalleşme hamleleri ile 100’un üzerinde ülkede faaliyetlerini sürdürülebilir kıldıklarını vurgularken, inşaat sektöründeki profesyonelleri bir araya getiren, yapı malzeme ve sistemleri için oldukça önemli bir iş ağı olan BAU Fuarı’na katılarak yeni ihracat pazarları hedeflediklerinin altını çizdi.

apartman kapısı
Kale Çelik Kapı ile apartmanlarınız da güvende

Kale Çelik Kapı, ürün gamına yeni eklediği apartman kapısını tüketicileri ile buluşturdu. Güvenlikten ödün vermeyenlerin tercihi olan Kale Çelik Kapı, yeni apartman kapıları ile yalnızca evinizin değil binanızın da güvenliğini sağlıyor.

sessiz seri
Sessizliğiyle kendini unutturan kilit

Yaşam alanlarında sessizliği arayanlar için gürültü kirliliği kişisel konforu önemli ölçüde etkiliyor. Hiç beklenmedik bir anda gelen kilit sesi, derin uykuda uyuyan bebekler, ders çalışan öğrenciler gibi sesten etkilenebilecek noktalarda sessiz kilitlemeyi sağlayan inovatif çözümler büyük önem taşıyor. 70 yıllık deneyimi ile tüketici ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten Kale Kilit; Sessiz Seri Kilit teknolojisi ile kapı açma, kapama veya kilitleme esnasında oluşan sesleri ortadan kaldırıyor. En önemlisi de evde sessizlik arayan ev halkına rahat hareket edebilme özgürlüğü sağlıyor.

Isı Tasarrufu
Isı tasarrufunda pencerelerin etkisi büyük

Binalarda enerjinin verimli kullanılabilmesi için ısı yalıtımı büyük önem taşıyor. Standartlara uygun olmayan pencere ve kapı sistemleri, evlerde büyük enerji kayıplarına neden olabiliyor. Kale Kilit çatısı altında faaliyet gösteren Kale Kapı Pencere Sistemleri, kaliteli ürünleri ile binalarda ısı tasarrufuna katkı sağlıyor...

fuar
Kale Kilit Avrasya Pencere Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi

Kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, kurumsal bakış açısı, dinamik ve güçlü yapısıyla sektörde 70 yıldır faaliyet gösteren Kale Kilit; Avrasya Pencere Fuarı’nda ürünleriyle yoğun gördü.