Bültenler

bau
Kale Kilit BAU Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi

Kale Kilit, Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenen dünyanın lider Mimarlık, Malzeme ve Sistemler Fuarı BAU 2023’te tüm ürün gruplarını ziyaretçileri ile buluşturdu. Kale Kilit’in inovatif ürünü yeni akıllı kilit sistemi ise beğeni topladı. Fuarla ilgili açıklamalarda bulunan Kale Kilit İhracat Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Mumcu,ürün teknolojisinde benimsedikleri inovatif yaklaşımları, profesyonel ihracat ekipleri ve dijitalleşme hamleleri ile 100’un üzerinde ülkede faaliyetlerini sürdürülebilir kıldıklarını vurgularken, inşaat sektöründeki profesyonelleri bir araya getiren, yapı malzeme ve sistemleri için oldukça önemli bir iş ağı olan BAU Fuarı’na katılarak yeni ihracat pazarları hedeflediklerinin altını çizdi.

apartman kapısı
Kale Çelik Kapı ile apartmanlarınız da güvende

Kale Çelik Kapı, ürün gamına yeni eklediği apartman kapısını tüketicileri ile buluşturdu. Güvenlikten ödün vermeyenlerin tercihi olan Kale Çelik Kapı, yeni apartman kapıları ile yalnızca evinizin değil binanızın da güvenliğini sağlıyor.

sessiz seri
Sessizliğiyle kendini unutturan kilit

Yaşam alanlarında sessizliği arayanlar için gürültü kirliliği kişisel konforu önemli ölçüde etkiliyor. Hiç beklenmedik bir anda gelen kilit sesi, derin uykuda uyuyan bebekler, ders çalışan öğrenciler gibi sesten etkilenebilecek noktalarda sessiz kilitlemeyi sağlayan inovatif çözümler büyük önem taşıyor. 70 yıllık deneyimi ile tüketici ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten Kale Kilit; Sessiz Seri Kilit teknolojisi ile kapı açma, kapama veya kilitleme esnasında oluşan sesleri ortadan kaldırıyor. En önemlisi de evde sessizlik arayan ev halkına rahat hareket edebilme özgürlüğü sağlıyor.

Isı Tasarrufu
Isı tasarrufunda pencerelerin etkisi büyük

Binalarda enerjinin verimli kullanılabilmesi için ısı yalıtımı büyük önem taşıyor. Standartlara uygun olmayan pencere ve kapı sistemleri, evlerde büyük enerji kayıplarına neden olabiliyor. Kale Kilit çatısı altında faaliyet gösteren Kale Kapı Pencere Sistemleri, kaliteli ürünleri ile binalarda ısı tasarrufuna katkı sağlıyor...

fuar
Kale Kilit Avrasya Pencere Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi

Kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, kurumsal bakış açısı, dinamik ve güçlü yapısıyla sektörde 70 yıldır faaliyet gösteren Kale Kilit; Avrasya Pencere Fuarı’nda ürünleriyle yoğun gördü.