Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı

“Hedeflerimiz Büyük, Bu Yolda Değerlerimiz En Büyük Hazinemiz”

Bundan 70 yıl önce çok sevgili Babam rahmetli Sadık Özgür’ün temellerini attığı Kale Kilit, ülkemizin sanayileşme sürecine tanıklık ederek bu sürecin içinde var oldu ve bugün Türk sanayinin lider kuruluşlarından biri haline geldi.

Kalite, güven ve garanti ilkeleriyle yola çıkan Kale Kilit; bugün üretim anlayışı, markalaşmaya verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ve yenilikçi ürünleriyle bir dünya markası.

Bu yolda attığımız doğru adımlarımız, ileriye dönük yatırım geleneğimiz, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem ve yanı sıra; iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizden aldığımız güçle, 68 yıldır başarımızı artırarak sürdürüyoruz.

Türkiye’de ve dünyada geniş dağıtım kanalına sahip global bir marka olarak; kalite ve güven kavramlarıyla anılıyor olmak bizi gururlandırıyor ve daha büyük hedeflere yönelmemiz için güç veriyor.

Türkiye’de, her zaman kilit sektörünün ilklere imza atan markası olduk. Güvenlik konusunda geliştirdiğimiz yeniliklerle de, Kale kullanıcılarının kendilerini güvende ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağladık. Türkiye’nin lider kilit üreticisi olarak bundan sonra da yenilikçi yaklaşımımızla sektöre yön vermeye devam edeceğiz. Yenilikçilik, “sürdürülebilir başarı”nın temel anahtarıdır. Biz de bu bilinçle, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendiriyor ve şirket içinde inovasyon kültürünü geliştirerek yaşatıyoruz.

Kale Kilit olarak, önümüzdeki on yıl içinde “Dünyanın On Büyük Kilit Markası” arasında yer almayı hedefliyoruz. Tüm yatırımlarımızı bu hedefi gerçekleştirmek üzere planlıyor, yurt içinde ve yurt dışındaki adımlarımızı da bu amaç çerçevesinde atıyoruz.

Hedeflerimiz büyük ve bu yolda değerlerimiz en büyük hazinemiz!

Saygı ve sevgilerimle,
Sedat Özgür

Yönetim Kurulu Başkanı
Kale Endüstri Holding A.Ş.