You are safe with KALE

Decoration Starts at the Door

Bringing trust and assurance into all living spaces with its quality, aesthetic and innovative lines, Kale Steel Door renders strength with elegance. Offering you a wide range of colour and material options, it brings the decoration of your house and office into the forefront at full strength.

Cylinder That Puts Thieves Outside of Doors

Providing an alarm-driven protection and making a sound in 100 dB when it is broken off from the trap component of the cylinder when forced, Kale Alarm Cylinder is the first and only all around the world!  Lending a sense of security thanks to its built-in alarm module, Kale Alarm Cylinder blocks malicious intentions while they are just outside of doors

 

All Products

 

Authorized Resellers

 

Tedarikçimiz Olun

Anahtarı Kapı Üstünde Unutma Riskini Azaltacak Önlemler Alın
Anahtarı Kapı Üstünde Unutma Riskini Azaltacak Önlemler Alın

Gün içinde pek çok sebepten dolayı unutkanlık yaşayabilirsiniz. Bu unutkanlık anahtarı kapı üzerinde bırakma gibi bir duruma da yol açabilir ve bu durumda eve girmek için birçok işle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Üstünde anahtar kalan kapı nasıl açılır sorusunun yanıtını araştırmak yerine Kale Kilit’in acil durum fonksiyonlu silindirini tercih edebilirsiniz. Bu sayede kapı üzerinde anahtar unutma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Çocuklarınızın Güvenliği için Kapı Kilitleri Hakkında Onları Bilgilendirin
Çocuklarınızın Güvenliği için Kapı Kilitleri Hakkında Onları Bilgilendirin

Evde olmadığınızda aklınız çocuklarınızda kalabilir. Bu durumu önlemek için onları evinizdeki kilit sistemleri hakkında bilgilendirebilirsiniz. Örneğin kapı kilitleri konusunda nasıl açılıp kapandığını öğretebilirsiniz. Böylece çocuğunuz siz evde yokken kapıları kilitli tutarak kendini koruyabilir; böylece siz de daha az endişelenirsiniz. Bunun için tabi ki güvenilir kapı kilitlerini tercih etmelisiniz. Bu sayede kapılar kilitli olduğunda hiçbir şekilde kötü niyetlilerin evinize giremeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Kapınızı Tanımadığınız Kişilere Direkt Olarak Açmayın
Kapınızı Tanımadığınız Kişilere Direkt Olarak Açmayın

Güvenlik, günümüzde en büyük temel ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Özellikle tanımadığınız kişiler evinize geldiğinde onlara kapıyı direkt açmak yerine bazı önlemler almak sizin için hayat kurtarıcı olabilir. Bunun için kapı emniyet aparatı kullanabilirsiniz. Genellikle kapıların üst kısmında yer alan bu aparat, kapının aralıklı olarak açılmasını ve yabancı kişileri bu aralıktan görüp onlarla konuşmanızı sağlar. Böylece kapıyı sonuna kadar açmak yerine bu şekilde kendinizi güvence altına alabilirsiniz.