You are safe with KALE

Decoration Starts at the Door

Bringing trust and assurance into all living spaces with its quality, aesthetic and innovative lines, Kale Steel Door renders strength with elegance. Offering you a wide range of colour and material options, it brings the decoration of your house and office into the forefront at full strength.

Cylinder That Puts Thieves Outside of Doors

Providing an alarm-driven protection and making a sound in 100 dB when it is broken off from the trap component of the cylinder when forced, Kale Alarm Cylinder is the first and only all around the world!  Lending a sense of security thanks to its built-in alarm module, Kale Alarm Cylinder blocks malicious intentions while they are just outside of doors

 

All Products

 

Authorized Resellers

 

Tedarikçimiz Olun

Prestij Kapılar ile Ev Dekorasyonunuzu Zenginleştirin
Prestij Kapılar ile Ev Dekorasyonunuzu Zenginleştirin

Ev mimarisinde kullanılan kapı modelleri günümüzde koruma özelliğinin dışında görsel estetiğiyle de dikkat çeker. Kale Kapı kategorisinin imza ürünlerinden olan prestij çelik kapı, girişleri estetik tasarımıyla zenginleştirir. Saray kapılarını andıran kakmalı, oymalı kapıların ihtişamını ev dekorasyonuyla buluşturan prestij kapı kategorisi, cam kapı ve country modelleriyle de zengin tasarımlar sunar. Prestij kapı seçimi kullanıcının zevkine ve genel dekorasyona göre yapılır. Daha modern tasarımlarda cam ve metal ağırlıklı modeller tercih edilirken klasik dekorasyonlarda ahşap modeller oldukça şık durur. Geniş ahşap pervazı ve taçlı pervaz opsiyonuyla evlere sarayların ihtişamını taşıyan model, saray kapı modeli formuyla da dikkat çeker. Her türlü rengin uygulanabilir olması dekorasyondaki renk uyumunu yakalamasını kolaylaştırırken dürbünlü ve dürbünsüz seçenekleri müşterilerine seçim olanağı sunar. Taktak bulunmayan modelin orta kısmında yer alan metal kapı kolu alta ve üstte yer alan şık tasarımlı oymalarla bütünlük sağlar.

Modern Mimaride Çelik Kapıların Yeri
Modern Mimaride Çelik Kapıların Yeri

Mimaride kapı kullanılmaya başlanması 4000 yıl öncesine dayanır. Mısırlılar tarafından icad edilen ilk kapı modelleri günümüzde iç kapı, dış kapı, balkon kapısı, bahçe kapısı gibi farklı kullanım alanlarına özel tasarımlarla insanların yaşam alanlarının en önemli parçaları arasında yer alır. Çelik kapı modelleri ise daha çok dış kapı olarak tercih edilirken modern mimaride farklı tarzlarda kapılar evlerin girişlerini süsler. Güvenlik fonksiyonunun yanı sıra modern çelik kapı formatı evin dekorasyonu, dış cephe kaplaması gibi detaylar göz önünde bulundurularak kullanılır. Bunun yanında dekoratif görüntüsünden ödün verilmeden dirençli MDF kullanılarak montajı sağlanan kapılar hırsızlığa karşı ek direnç sağlar. Gelişen teknolojiyle birlikte her türlü malzemenin işlenebilir hale gelmesi modern mimaride kapı modellerine çeşitlilik getirmiştir. Dış yüzeyinde farklı figürlerin yanında farklı materyallerin bir arada kullanılması kapılara ayrı bir görsel zarafet katar. 

 

Yeni Nesil Alarmlı Silindir ile Aşılmaz Kapılar
Yeni Nesil Alarmlı Silindir ile Aşılmaz Kapılar

Teknolojinin gelişmesiyle güvenlik alanında kullanılan önlemler ve ekipmanlar da yeni özelliklerle donatılmıştır. Alarmlı silindir bunlar arasında yer alan oldukça yüksek güvenlik sağlayan yeni bir teknolojidir. Kale Kilit'in sunduğu bu güvenlik sistemi, özellikle hırsızlara karşı evinizi ve sizi korur. Kapı kilidinin silindir kısmını kırarak evlere girmeye çalışan yabancılar, bu alarmlı silindirler karşısında evden uzaklaşır ya da kolay bir şekilde yakalanabilir. Her zaman güvende olmanızı sağlayan Kale alarmlı silindir, pille çalışır. Bu sayede elektrik kesintisi durumlarından etkilenmez ve güvenliğinizi maksimuma çıkarır. Ayrıca pilin bittiğini anlamanız için sesli ve ışıklı uyarı vererek akıllı kullanım imkanı sunar.