Ofis Tipi Elektronik Kilitler

Genel olarak ofislerde kullanılan elektronik kilitler, harici alanlarda da kullanım sağlar. Kapıların giriş ve çıkışlarında, kasalarda, dolaplarda bu şekilde şifreli ofis kapı kilidi görmek mümkündür. Pek çok alanda kullanıma uygun olması nedeniyle bu ürünler ofis içinde maksimum düzeyde güvenlik sağlar. Böylelikle tam güvenlikli ortamda değerli evraklar ve eşyalar kolaylıkla güvence altına alınabilir. Elektronik kabin kilidi özelliği sayesinde ofis gibi ortak kullanım alanlarının olduğu alanlarda çalışanlar eşyalarını daha güvenli bir şekilde saklayabilir. Bazı durumlarda kişisel eşyaların mesai saatleri içerisinde de bu kabinlerde saklaması gerekebilir. Böyle durumlarda ofis kapı kilidi sayesinde güvenilir bir ortam sağlanabilir. Ofiste görev yapan personeller için manyetik kartlı kapı kilidi seçenekleri de tercih edilebilir. Böylelikle hırsızlık riski de büyük bir ölçüde önlemiş olunur. Pratik ve kolay bir kullanıma sahip olan elektronik kilit sistemleri gün içerisinde rahatlıkla kullanılabilir

Tüm Gün Güvenlik Sağlayan Ofis Tipi Elektronik Kilitler

Ofis çalışanları, kişisel alanlarında yer alan özel ve gizlilik arz eden tüm dokümanları saklamakla yükümlüdür. Bu doğrultuda kilitli çekmeceler bir nebze fayda sağlasa da pek çok klasör ve diğer araçların korunması gereken durumlar söz konusu olabilir. Kartlı kapı kilidi sistemi sayesinde kişiler, yalnızca kendileri ya da diğer yetkili çalışanlar bu özel alana giriş sağlayabilir. Kapının sürekli olarak açılıp kapanması söz konusu olsa da anahtar yerine şifreli giriş sağlanarak ofise giriş oldukça pratik olacaktır. Kale Kilit elektronik kilit sistemleri sayesinde tüm ofisler son derece güvenli bir hale getirilebilir. Kartlı kapı kilit sistemleri arasında yer alan mandallı seçenekler, topuzlu kilit kullanılan kapılarda bulunur. Ekstra bir tadilata gerek duyulmadan kolay montajı gerçekleşen bu seçenekler, ofislerde tam anlamıyla koruma sağlar. Mifare kart teknolojisi kullanılarak tasarlanan kilit sistemi tamamen kompakt tasarıma sahiptir. Tadilatsız montaj özelliğiyle ön plana çıkan modelleri ışıklı ve sesli bir uyarı sistemine sahiptir. Zorlama durumuna karşı koruma, gizli barel ve 1000 kayıt tutabilme özelliğiyle de tüm çalışanların beğenisini kazanır. Lüks seri kartlı sistem kapı kilidi çalışma alanlarındaki giriş ve çıkışları kontrol eder. Yetkili ve yetkisiz kişi trafiğinin düzenlenmesine de yardımcı olur. Özel güvenlik koduna sahip olan Mifare yazılımlı temassız kartlar, kopyalama durumunu imkansız hale getirir. Bu sistemin el terminali sayesinde ise bilgisayardan kolayca giriş ve çıkış raporları alınabilir.

Pratik Kullanımıyla Beğeni Kazanan Ofis Tipi Elektronik Kilitler

Kale Kilit imzalı ofis tipi elektronik kilit seçenekleri, kart taşımaya gerek olmadan da çalışma alanlarına kolay giriş yapma imkanı tanır. Tek bir şifre aracılığıyla ofise giriş yapılmasını sağlayan ofis çelik kapı kilidi tanımlanması halinde farklı kapılara giriş yapılma imkanı da sunar. Bu ürün çeşitlerinde yanlış şifre alarm sistemi yer alır. Böylelikle dışarıdan gelen yabancıların bu çalışma alanlarına girişi tamamen engellenir. Düşük batarya alarmı olan bu modeller, kullanıcısını uyararak takviye güç elde edilmesini sağlar. Herhangi bir şekilde bakım gerektirmeyen ofis tipi elektronik kilitler, ışıklı ve sesli uyarısıyla dikkat çeker. Ofislerde daha güvenilir bir çalışma alanı sağlamak için kullanılan ofis kapı kilitleri son derece verimlilik sağlar. Şifreli ya da kartlı çalışma prensibine sahip olan bu kilitler, önemli yerlere herkesin girmesini engeller. Sadece ofis çalışanlarına verilen bu kartlar sayesinde hırsızlık riski de büyük ölçüde engellenir. Çalışanların kendi belirleyeceği şifre sayesinde yalnızca bu şifreyi bilenler için ofis giriş izni tanınır. Böylelikle kişisel ofislerde yer alan önemli evraklar ve kasalar emniyet altına alınabilir. Elektromanyetik kilit ile yalnızca yetkilendirilen kişiler, tek bir kart ya da özel şifre aracılığıyla kilitleri açabilir. Böylece hem masraflar azalır hem de zamandan tasarruf sağlanır. Güvenlik sisteminin yönetilmesi de son derece mümkündür. Böylelikle hangi kilitleri hangi kişilerin kullanabileceği daha sonrasında da güncelleme yapılarak sağlanabilir.

Ofis Tipi Elektronik Kilit Fiyatları

Ofis veya diğer iş alanlarında giriş kapılarının şifreli sistem ile açılmasını sağlayan sistemler, ofis tipi elektronik kilit sistemi olarak adlandırılır. Bu ürünlerin kullanılmasının oldukça önemli sebepleri bulunur. Bunlardan en önemlisi ofis güvenliği ve bilgi gizliliğini sağlamaktır. Ofislerde pek çok önemli evrağın yanı sıra muhasebe ya da finans birimlerinde kasa yer alır. Maddi ve manevi tüm değerleri korumak, büyük ölçüde ofis çalışanının görevidir. Bu doğrultuda her zaman ofiste bulunmak söz konusu olmayabilir. Öğle araları, mola saatleri ya da iş çıkışında ofis güvenliğini sağlamak üzere kullanılan ofis tipi elektronik kilitler son derece fayda sağlar. Maksimum düzeyde koruma sunan bu seçenekler, alarm sistemiyle işletmeyi büyük ölçüde korur. Kapıda yer alan kilit sistemindeki şifrenin belirli sayıda hatalı girilmesi sonucu alarm devreye girer. Manuel bir anahtara gerek kalmaksızın güvenli bir şekilde kapıların açılmasını sağlayan seçenekler, farklı fiyat aralıklarında satışa sunulur. Kartlı kapı kilidi fiyatları ile şifreli kapı kilidi fiyatları arasında kullanım şekli ve özellikleri itibariyle fiyat farkı söz konusudur. Bu kilitler, üstün teknolojik özelliğe sahip olmasıyla ön plana çıkar. Yüksek masraflara gerek duyulmaksızın tek bir kilit seçeneğiyle ofislerde tam koruma sağlayan bu seçenekler, gizliliği esas alarak üretilir. Kale Kilit tarafından imal edilen ofis tipi elektronik kilitler, fiyat avantajlarının yanı sıra dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilir materyallerden işlenen modelleriyle beğeni ve güven kazanır.

Daha Fazla Göster