Kale Çelik Kasa - Şirket Hakkında

Yarım asrı aşan tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Kale Çelik Eşya; her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyümeye, ulusal, uluslararası ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaya, sanayi üretiminde önemli bir rol oynamaya devam ediyor.

Türkiye’de çelik kapı sektörünü yaratarak yepyeni bir iş alanı yaratan ve bu konuda en çok bilinen ve üst düzey marka olarak tercih edilen Kale Çelik Kapı markasıyla hem bireysel tüketici hem de projelere yönelik özel çelik kapı modelleri üretiyor. TSE laboratuvarlarında test edilen ve 6. Seviye güvenlik seviyesine sahip tek kapı üreticisi olmasıyla da sektörün tercih edilen markaları arasında bulunmaktadır.

Kale Kilit, dünya piyasasında rekabetini güçlendirmek ve dünya standartlarındaki ürün yelpazesini devam ettirmek için dev bir adım daha atarak, yalnızca bölgenin değil, Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisini kurmuştur. Kale Endüstri Holding çatısı altında hizmet veren Kale Çelik Eşya, en yeni ve modern teknolojilerin kullanıldığı Çerkezköy Fabrikası’nda, ‘güvenliği ve kaliteyi’ kusursuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmaya devam edecek.

Kale Çelik Eşya, geniş ürün yelpazesinde bulunan çelik kapı, çelik kasa, yangın kapısı ve şaft kapağı ile tüketiciye güvenli bir hayat sunmak için üretim yapıyor.​​​