Kale Çelik Kasa - Üretim ve Teknoloji

Kale Kilit tarafından kurulan Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisi olan Çerkezköy Fabrikası’nda üretimine devam eden Kale Çelik Eşya; Çelik Kapı, Yangın Kapısı ve Çelik Kasa alanlarında bünyesine kattığı üst düzey yeni makine parkuru ile zırhlı güvenlik ürünlerini, proje/üretim/montaj aşamalarında her ihtiyaca cevap verebilen geniş üretim hattıyla mükemmeli arayan müşterilerine sunuyor.

Teknolojinin son gelişmelerini kullanarak ürettiği başarılı güvenlik ürünleriyle kullanıcılarının mutluluğu için çalışan Kale Çelik Eşya, “güvenliği ve kaliteyi” kusursuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmaya, üretim ve satış hacmiyle "Lider Ve Öncü Kapı Üreticisi" olmaya devam ediyor.

Kale Çelik Eşya; donanımlı teknik kadrosu ile projeden üretime, kusursuz kalite anlayışından satış sonrası garanti kapsamına kadar uzanan çalışmalarını, uluslararası standartlarda gerçekleştiriyor. Türkiye’de 6.seviye güvenlik seviyesine sahip çelik kapı üreten tek marka olarak tüketiciye üst düzey güvenli çelik kapı ürünleri üretiyor. 

Kale Çelik Eşya, yetkili satış noktaları ve satış sonrası yetkili servis ağıyla müşterilerinin yanında olmayı sürdürüyor.​​​