Anahtar Olmadan Kapı Nasıl Kilitlenir?

Anahtar Olmadan Kapı Nasıl Kilitlenir?

Anahtar Olmadan Kapı Nasıl Kilitlenir?

Kale Kilit, Kale X10 akıllı Kale Kilit sistemi parmak izi okuyucu ünitesi sayesinde kablosuz ve şarj edilebilir lityum pil özellikleriyle birlikte anahtar olmadan da kapı kilitlenmesini sağlıyor. Keylock güvenlik kod teknolojisi ile tasarlanmış akıllı Kale Kilit sistemi parmak izi okuyucu, 200 parmak izinin erişimi olmasını sağlarken anahtar olmadan parmak izi okuyucu veya kumandalı kilit sayesinde kapı kilitlenmesini sağlıyor. Kale Kilit’in uzaktan kumandasıyla anahtarsız kapı kilitleme kullanıcılarına kolaylık ve üst düzey güvenlik sağlıyor. Kale Kilit, Anahtar olmadan kapı açma teknolojisini geliştirdiği bu ürün ile son derece güvenli ve rahat bir kullanım sunuyor. Kale Kilit, kumandalı kilit sayesinde uzaktan kapı açma özelliğine de sahiptir. Anahtar olmadan kapı açıp kilitlemek için tasarlanmış Kale kumandalı kilit, kullanıcılara kolaylık sağlarken üst düzeyde güvenlik sağlamayı da ihmal etmiyor. 

 

Uzaktan Kumandalı Kapı Kilitleri

Uzaktan kumandalı kapı kilitleri sayesinde kapı kilitlemek artık zorluk olmaktan çıkıp kolaylığa dönüşüyor. Uzaktan kumandalı kilit sistemleri, kullanılan farklı kilitler sayesinde farklı modellere sahiptir. Geçiş kontrol cihazları uzaktan kumanda ile oturduğunuz yerden kapıyı açabilmeniz için tasarlanmıştır. Uzaktan kumandalı kilit herhangi bir çaba sarf etmeden kapının açılması için kullanıcılarına sunuluyor. Uzaktan kumandalı merkezi kilit, paslanmaz çelikle tasarlanmış mekanizmaya sahiptir. Bu kilitler kullanıcılara sunduğu kolaylık dışında dayanıklılığı sayesinde de dikkatleri üzerine topluyor. Anahtarsız kilit açma ve kapama için tasarlanmış uzaktan kumandalı kilit sistemleri ve akıllı Kale Kilit sistemi parmak okuyucu ünitesi kullanıcıları için güvenlik ve kolaylık sağlamak adına son teknoloji dayanıklı malzemeleriyle tasarlandı.

 

Anahtar Olmadan Çelik Kapı Nasıl Açılır?

Anahtar olmadan çelik kapınasıl açılır? ve anahtarı olmayan kapı nasıl kilitlenir? sorusunun cevabı uzaktan kumandalı kilitlerde bulunuyor. Uzaktan kumandalı kilitler sayesinde birden fazla kapı çeşidinde kullanabileceğiniz uzaktan kumandalı Kale Kilit sistemi herhangi bir güç gerektirmeden kolayca kapıları açmanızı ve kapamanızı sağlar. Sadece kapı açma için değil, anahtar olmadan kapı kilitleme için de tasarlanmış son teknoloji ve dayanıklı bu ürün kullanıcılarına son derece konforlu bir yol sunuyor.Böylelikle Kale Kilit, anahtarsız kapı nasıl açılır sorusuna güvenli ve konforlu biz çözüm getirmiş oluyor.

 

Kale X10 Uzaktan Kumandalı Kale Kilit Sistemi Özellikleri

Kale X10 akıllı uzaktan kumandalı Kale Kilit sistemi kutusunda bulunan kırmızı LED’li bir ana kumanda ve yeşil LED’li bir kullanıcı kumandası sisteme tanımlı olarak bulunuyor. Ana kumanda kilidinize yeni bir donanım veya kullanıcı kumandası tanıtılırken kullanılacağından güvenli bir yerde saklanması gerekir. X10 akıllı Kale Kilit sisteminin kilitleme yönünü ayarlamak için kullanıcıların mekânın dış kısmında bulunması gerekir. Ana kumandanın P butonuyla tam kilitleme butonuna birlikte basıldığında uyarı sesi alana kadar basılı tutulması gerekir. Sesli uyarıdan sonra kilitleme yönü saat yönünde olacaksa kumandanın açma butonuna, saat yönünün tersi içinse kumandanın tam kilitleme butonuna basılması gerekir. Yenilenmiş Kale X10’un motoru eskisinden daha kuvvetlidir. İçinde kullanılabilen pil sayısı artmıştır ve pil ömrü çok daha uzundur. Bu ürün sayesinde kapınızı, otopark girişinizi, garaj kapınızı hiç zorlanmadan kolayca açabilirsiniz. Anahtarsız giriş sistemi uzaktan kumandalı Kale Kilit sistemi özellikleri sayesinde birçok kapı çeşidi için tercih edilen kullanışlı bir üründür. Kale X10 uzaktan kumandalı Kale Kilit, montaj için kapılarda herhangi bir tadilat gerektirmezken kapı aksesuarları ile bütünleşen modern ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Kale X10 akıllı Kale Kilit, anahtarsız kapı kilidi kullanımına uygun ve kumandanın her kullanılışında farklı bir kod gönderilmesini sağlayarak kopyalamayı imkânsız hale getiriyor.

İletişim Formu

CAPTCHA