Banyo & WC Kilitleri

Kale Kilit tarafından tasarlanan banyo WC kilitleri, şık dizaynıyla bulunduğu mekana görsel anlamda estetik katar. Ev, iş yerleri, otel, iş merkezi gibi merkezi alanların güvenliğini sağlayan ve girişte bir kontrol mekanizması görevi üstlenen kilitler, banyo kapısı kilidi olarak çeşitli modellere sahiptir. Bu kilit sistemleri, basit bir mekanizmaya sahip olmakla birlikte özel tasarımlarla imal edildiğinde kesinlikle açılmayan ve kullanıcısının dışınızda başkaları tarafından zorlansa dahi açılamayacak mekanizmalardan üretilir. Kapı kilitleri başta olmak üzere oldukça çeşitli sayıda kilit sistemleri yer alır. Banyo WC kapı kilidi birbirinden farklı mekanizmalarla kenet sistemine sahiptir. Bu ürün seçenekleri içerisinde kapının kapatılması ile kilitlenen, otomatik olarak kendini emniyete alan sistemler bulunur. Aynı zamanda manuel olarak belli bir güç sarf edilerek çevrilen ve anahtar ile kilitlenen sistemler de Kale Kilit ürün seçenekleri içinde yer alır. Banyo WC kilit modelleri, özel mekanizmasıyla bağımsız ya da bütün olarak kullanılabilen alternatifleriyle göz doldurur.

Şık Tasarıma Sahip Banyo WC Kilitleri

Çelik kapı kilit sistemiyle dizayn edilen Kale WC kilit seçenekleri, birkaç farklı mekanizmanın devreye girebileceği kilit sistemine sahiptir. Bir kilit mekanizmasına bağlı çalışma prensibine sahip olan modeller, birkaç kenet sisteminin yer aldığı donanımı sayesinde tek bir anahtar hamlesi ile kapının birkaç farklı noktadan kilitlenebilmesini sağlar. Bu durum hem zaman açısından hem de güvenlik anlamında kullanıcısına büyük ölçüde avantaj sağlar. Banyo kapı kilit takımı tasarımı yapılırken kullanıcıya maksimum düzeyde güven ve pratik bir kilit sistemi sunulur. WC kilit sistemleri de kapı kilidi olarak kullanılacak olan kilitlerde klasik kenet mekanizmalarıyla birlikte modern bir tasarım da sağlar. Bu sayede güvenlik maksimum düzeye çıkarılarak zorlamayla açılma durumu da ortadan kaldırılmış olur. Dış etkilere karşı korumak amacı ile tasarlanan kilit sistemleri, banyo ve WC için son derece sağlam ve dayanıklı materyallerden üretilir. WC kapı kilidi sistemleri, basit bir itme mekanizmasına sahiptir. Eşsiz dokusu ve işlemeleriyle beğeni kazanan WC kapı kolu kilit takımı da, yüksek kaliteli alaşım malzemelerden imal edilir. Aşınmaya, paslanmaya karşı dayanıklılık arz eden ürün seçenekleri, kolay bir şekilde zarar görmez. Modern ve şık tasarımlarla üretilen banyo WC kilitleri, kullanım alanlarını tamamlayacak şekilde dizayn edilir. Sap, anahtar gibi donanımları ise ustaca işçiliğe sahip olması nedeniyle aşınmaya karşı dayanıklılık gösterir. Yatak yayında sessiz çalışma prensibi sergileyen modeller, sınırsız bir kullanım imkanı sunar.

Emniyetli Kullanım Sağlayan Banyo WC Kilit Seçenekleri

Tüm yaşam alanlarında yer alan kilit sistemleri, diğer odalarda kullanıldığı gibi banyo ve WC kişi en kişisel alanlarda son derece dayanıklı ve şık görünüşüyle ön plana çıkar. Diğer odalarda kullanılan kilit sistemlerine göre farklılık taşıyan bu donanımlar, metal, çinko gibi paslanmaz ve dayanıklı materyallerden elde edilir. Emniyet kilidi içeren seçenekler, içeriden açılabildiği gibi dışarıdan da anahtar yardımı ile açılabilir. Banyo kapı kilidi iç mekanizması üretilirken esas amaç, bu özel alanların korunması ve uzun yıllar boyunca kullanıma devam etmesinin sağlanabilmesidir. Böylelikle kaliteli ve paslanmaz maddelerden üretilen banyo kapı kilitleri ve kolu özellikle çocuklar tarafından zorlansa ve darbe görse dahi uzun yıllar dayanıklılığını korur. Ekstra güvenlik sağlamak ve daha korunaklı bir alan kurabilmek adına WC kapı kilidi modelleri son derece ideal ürün seçeneklerine sahiptir. Özel alanları kapalı tutmak üzere kullanılan bu donanımlar, gelişen teknoloji sayesinde oldukça şık ve tasarımsal başarılara imza atar. Emniyeti kolay bir şekilde sağlayan kilitler, iç mekanda birbirinden farklı formlarla alıcılarının ilgisini görür. Kolay ve sessiz bir çalışma sergilen kapı kolu, kilidin tüm yüzeyi ile aynı veya farklı renk seçeneklerinde tasarlanır. Mandallı olan kilit tasarımları, iç kısımdan kolayca kilitlenen ve gerekli durumlarda dıştan anahtarla da açılan çeşitleriyle dikkat çeker. Gri, bakır gibi renk çeşitleri bulunan banyo WC kilitleri, farklı renklerde olan kapılara da kolay bir şekilde uyum sağlar. Bu sayede banyo ve tuvalet alanlarında dekoratif açıdan etkili görünüş ortaya çıkar.

Banyo WC Kilitleri Fiyatları

Banyo ve tuvalet sistemleri, oldukça farklı tasarımlara sahip olmakla birlikte ürünlerin ebatları da çeşitlilik arz eder. Modelleri, özellikleri farklılık gösteren bu kilitlerin fiyatları da geniş bir aralığa sahiptir. Banyo kapı kilidi fiyatları değişkenlik gösterebilir. Farklı tasarım ve mekanizmalara sahip olan modeller, ürünün üretiminde kullanılan materyale, işçiliğe, kullanım kolaylığı avantajına, kalitesine göre çeşitlilik gösterir. Bu kilitler kullanıldıkları alana ve güven seviyesine göre de farklı fiyatlarda satışa sunulur. Kale Kilit tarafından özel imal edilen seçeneklerde ekonomik kilit sistemlerine erişmek de mümkündür. Bu kilitlerin temel amacı banyo ve WC gibi en özel alanlara dışarıdan gelebilecek yabancı etkilere karşı koruma ve güvenlik sağlamaktır. Günümüzde banyo kilitleri eski zamanlardan itibaren kullanılan ve aynı zamanda üstün teknoloji ve tasarım ile geliştirilerek şık ve işlevsel kilit modelleri haline gelmiştir. Dolayısıyla WC kilit fiyatları bu doğrultuda materyal ve işçiliğin kalitesi göz önünde bulundurularak belirlenir. Kale Kilit tarafından imal edilen banyo ve tuvalet kilit sistemleri, fonksiyonelliği ve yüksek güvenliği sayesinde uzun yıllar boyu kullanılabilen ve bulunduğu ortama şıklık katan tasarımları ile göz dolduran modellere sahiptir.

Daha Fazla Göster