Kartlı Kilit Sistem Donanımları

Yüksek katlı otel, iş yerleri, rezidans gibi alanlarda asansör kullanımına ihtiyaç duyulur. Kale Kilit sistem donanımları, bu doğrultuda asansör kullanımını daha işlevsel ve güvenli bir hale getirir. Kat yetkilendirmesi yapma özelliğine sahip olan ürün seçenekleri, panelli sistemi ile çağrı butonu yetkilendirmesi yapar. Yalnızca okuyucu modellerle pratik ve kolay kullanım sunan kartlı kilit sistemi yönetim yazılımı ile entegre halde çalışma sergiler. Kullanılacak olan ortamda yetkili kişi tarafından tanımlanabilen bu kilit donanımları, asansör kartlı geçiş sistemi içerisinde kullanım sağlar. Kullanım kolaylığı sağlayan kartlar, tesiste tam anlamıyla yüksek güvenlik sunar.

Üstün Teknolojik Özellikleriyle Kartlı Kilit Sistem Donanımları

Kale kilit ürünleri arasında bulunan USB anahtarlar, asansör kontrol ünitesi sayesinde asansörleri yönetilebilir hale getirir. Tesis içerisinde izin verilmeyen bireylerin asansöre binmesinin önüne rahatlıkla geçilir. Dilendiği takdirde öncelikli kartlar hazırlanarak, asansörlerde VIP giriş imkânı da sağlanır. Asansör kartlı sistem otel tipi kartlı kilit program ve donanımları ile de uyum sağlar. Kartlı kilit USB anahtar formunda olduğu gibi smart kart tasarımına da sahiptir. Mifare program teknolojisiyle Kale’nin özel olarak geliştirdiği program, kolay kullanılabilme avantajı sunuar. Bununla birlikte kontrolle ilgili oldukça önem taşıyan seçeneklerin yönetilebilmesini sağlar. Tasarruf ünitesi özelliğine sahip seçenekler hem dünyayı hem de bütçeleri düşünür. Ürün, tüm kullanım alanlarında enerjinin boşa harcanmasını engeller. Kapı kartlı kilit sistemi dış gösterge paneli ile de oldukça büyük beğeni toplar. Tesislere gelen misafirlerin kimlikleri alındıktan sonra çalışan personel tarafından konuklara asansör kartı verilir. Kartlı kilit sistem donanımları arasında bulunan bu asansör kartları, kişilerin hangi katlara, hangi saatler arasında çıkabileceği konusunda programdan kodlama sağlanır. Asansör kartları, kullanıcısının girilen ayarlar sayesinde haftanın belirli günlerinde ve belirli zaman dilimlerinde tanımlanan katlara geçişini sağlar. Kişiler asansöre bindiği zaman önce güvenliği yüksek kartı okutur. Bu doğrultuda kartına tanımlanan yetkilere göre çıkabileceği katlara enerji gelir ve çıkmak istedikleri kata basarak kullanım sağlanır. Kişinin kendisine yetki verilmemiş kartlar, asansör butonuna basılmış olsa dahi asansör o yönde hareket etmez.

Güvenilir Panelleriyle Kartlı Kilit Sistem Donanımları

Asansör makine dairesine veya uygun bir alana asansör yetkilendirme panelinin montajı yapılır. Asansör yetkilendirme panelleri, 10 kata kadar olan kartları yetkilendirme özelliğine sahiptir. Eğer katlardaki durak sayısı 10’dan fazlaysa, birden fazla panel birbirine entegreli olacak şekilde kullanılarak durak sayısında sınırsız bir şekilde artış sağlanabilir. Asansör kabini içerisine de kartlı kilit sistem donanımları monte edilir. Asansör yetkilendirme paneli ve asansör içi kart okuyucu arasına kablo çekilir. İşletmelerde kullanılan bir bilgisayara da asansör kat yetkilendirme yazılımı kolaylıkla yüklenebilir. Asansör kartlı kontrol donanımları, son derece yaygın bir kullanıma sahiptir. Kartlı kilit sistem donanımları arasında yer alan bu ürün seçenekleri, sıkça kullanılan ve sorunsuz bir çalışma sergileyen sistemler arasında yer alır. Asansör kartlı geçiş sistemleri, online ve offline takip etme özelliğine de sahiptir. Böylelikle gerekli zamanlarda ya da isteğe bağlı olarak kat yetkilendirme ve geçiş kısıtlaması işlemi kişiye göre yetki atama işlemi yapılabilir. Hemen hemen tüm büyük kurum ve kuruluşlarda tercih edilen asansör kartlı sistem donanımları, bulunduğu her alan yüksek bir güvenlik sağlar. Dışarıdan gelebilecek yabancı kişilerin de kurumlara kolaylıkla girmesinin kartlı kilit sistemleri ile büyük ölçüde girişi engellenir. Kolay kullanım imkânı sunan bu kartlar ile kişiler pratik bir şekilde giriş onayı sağlayarak dilediği kata çıkabilir ya da inebilir.

Bütçe Dostu Kartlı Kilit Sistem Donanımları

Kartlı kilit sistem donanımları, belirlenmiş olan bir alana belli yetkiler dahilinde yetkili kişiler tarafından tanımlanmış olan aralıklarla giriş ve çıkış yapmalarına olanak tanıyan sistemlerdir. Kartlı kilit sistemlerinde yer alan kart okuyucular, daha önceden tanımlanmış kartların okutulması sonucunda kapı kilitlerini tetikler. Böylelikle kapıların açılış izni sağlanmış olur. Turnikelere ve bariyerlere de izin verebilen kartlı kilit donanımları, kontrollü geçiş için üstün bir seçenek sunar. Kartlı kilit sistemlerinin kullanım şekli de son derece basittir. Bu kartların 10 ila 15 santimetre mesafeden geçiş sistemine yaklaştırılması, kapıların açılması için yeterli olacaktır. Kale Kilit sistem donanımları, mifare kartları ile okuma sağlar. Kartlı kilit sistemlerinde iç ortamlarda ve de dış ortamlarda kullanılmakta olan iki farklı cihaz türü bulunur. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan seçenekler, uzun yıllar kullanım avantajı sağlar. Bununla birlikte yedek parça garantisi olan ürünler, kullanım sağlanacak firmalara da kolaylık sunar. Kartlı kilit sistem donanımları, değişken fiyat aralıkları ile satışa sunulur. Asansör kartlı sistem fiyatları belirlenirken ürün özellikleri göz önünde bulundurulur. Kartlı kilit sistemi fiyatları asansör kontrol ünitesi, program USB anahtarı, kodlayıcı ünite, smart kart, mifare teknolojisi gibi üstün özellikler göz önünde bulundurularak satışa sunulur. Enerji tasarruf ünitesi sayesinde güç tasarrufu sağlayan ürün seçenekleri ile maliyetlerde de azalma söz konusu olur. Dış gösterge paneli ile yüksek kalite içeren kartlı kilit sistem donanımları, tüm büyük organizasyonlarda fayda sağlar. Yüksek güvenlik sunan bu donanımlar sayesinde kullanım alanlarında çalışanlar ve misafirler, kendilerini konfor ve güven içerisinde hisseder.

Daha Fazla Göster