Şirket Hakkında

“Tam Kapsam Güvenlik” vizyonuyla dünya markası olan Kale Kilit’in bünyesinde faaliyet gösteren Kale Kilit Ticari Ürünler, kurulduğu 1986 yılından bu yana, kullanıcılarına sağladığı konfor ile Tam Kapsam Güvenlik sağlıyor. Güvenle eşdeğer olan Kale markasının yenilikçi ürünleri ve sürekli devam eden yatırımlarıyla, her yıl biraz daha büyüyen bir ivmeyle, sektörün en önemli oyuncusu olmanın gururunu yaşıyor.

Kale Kilit Ticari Ürünler; müşteri odaklı kalite anlayışından ödün vermeyerek, uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun ürünleri ile güvenlik alanına yön vermeye devam ediyor. Özellikle elektronik ürün gruplarıyla kullanıcılarına hizmet sunan Kale Kilit Ticari Ürünler’in, tüm ürün gruplarında verdiği teknik servis hizmeti, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti, hizmet politikasının bir yansıması oluyor.

Otellere ve ofislere sunduğu üst düzey kontrol ve konfor sağlayan geniş ürün gamıyla, kullanıcılara yönetilebilirlikle beraber raporlama özelliği de sunarak sektörde fark yaratıyor. Kale Kilit Ticari Ürünler; Elektronik Kilit Grubu, Hırdavat Grubu, Cam Kapı Aksesuarları Grubu ürünleri ile kullanıcılarının hayatlarına değer katıyor.​​

Konut, villa, site, apartman gibi bireysel ve toplu yaşam alanlarında; turistik tesisler, oteller, ofisler, fabrikalar gibi iş alanlarında ve özellikle kapı-geçiş noktalarındaki kapılarda kullanılan mekanik ve elektronik bağlantı elemanları ve kilitleriyle, kontrol altına alınmak istenen geçiş noktalarında bütünsel güvenlik sağlıyor.

Türkiye’de güvenliğin lideri Kale Kilit’in hizmet anlayışı sayesinde, zengin ve yenilikçi ürün yelpazesi, özellikle oteller ve turistik tesislerin en çok tercih ettikleri ürünler oluyor. Kale Kilit Ticari Ürünler; Türkiye’de ve dünyada otelcilik sektörünün en çok tercih ettiği markalardan biri ve her geçen gün bu sektördeki etkinliği ile yetkinliği artıyor.

Kale Kilit Ticari Ürünler'in özellikle lüks seri kartlı ve şifreli kilit serisi, elektronik dijital kasaları, şık tasarımlı elektronik kilitlerden oluşan modern serisi, ana giriş kapıları için dizayn edilmiş X serisi ve geçiş kontrol ünitesi ürünleri çok tercih ediliyor. Ayrıca kapı hidroliği, topuzlu kilit, şifreli asma kilit, dijital şifreli kasa, dokunmatik şifreli kilit, enerji tasarrufu ünitesi ve elektromanyetik kilit ürünleri de turizm sektörü tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Kale Kilit, müşterilerin ve tüm paydaşlarının memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak, kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı hedefliyor. Teknolojiden en üst düzeyde faydalanmak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükseltmek; kurulduğu ilk günden bu yana temel ilkesi olarak devam ediyor. ​​​​

Kale Kilit, kapısını kapattığı andan itibaren kendini güvende hissettirdiği kullanıcılarına yaşattığı huzurla, her geçen gün biraz daha artan bir hız ve motivasyonla yoluna devam ediyor…