Ankastre Duvar Kasaları Hakkında Bilmeniz Gereken 3 Özellik

Ankastre Duvar Kasaları Hakkında Bilmeniz Gereken 3 Özellik

Ankastre Duvar Kasaları Hakkında Bilmeniz Gereken 3 Özellik

Duvar kasası evinizde, iş yerinizde, yazlık evinizde kısa güvenliğini sağlamak ve kontrol etmek istediğiniz her yerde kişiselleştirerek kullanabileceğiniz güvenlikli kasa modellerindendir. Ankastre duvar kasalarının tercih edebileceğiniz birden fazla çeşidi vardır. Sıklıkla tercih edilenler ise duvara monteli kasa, duvara gömmeli kasa, duvar tipi kasa ve duvar içi kasa olmaktadır.

İhtiyacınıza uygun tercih edeceğiniz Kale ankastre duvar kasaları ile dilediğiniz yerin güvenliğini sağlarken eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Aynı zamanda gömme duvar kasası ve duvar içi kasalar ile yer tasarrufu da sağlayabilirsiniz.

Duvar kasaları yapıları gereği küçük ve kullanışlı olarak tasarlanmışlardır. Genellikle kıymetli eşya, para, özel belgelerin saklanması amacıyla tercih edilir. Küçük tipli kasalar olmalarına rağmen güvenlik açısından oldukça korunaklı kasalardır. 

Kıymetli eşya ve para haricinde dijital verilerin saklanması için de bu tip kasaları tercih edebilirsiniz. Isıya dayanıklı olduğu için USB, harici bellek, CD gibi ısıya hassas olan ürünlerin yıllarda güven içinde saklanması için duvar kasaları oldukça ideal alternatiflerdir. İhtiyacınıza göre özelliklerde tercih edeceğiniz duvar kasaları fiyatları niteliklerine göre değişiklik gösterecektir.

Kale Çelik eşya; her geçen gün gelişerek yatırımlarına değer katıyor. Özellikle ülkemizde çelik kasa sektörüne yenilik getirerek en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Kale Çelik Kasa markası altında ev, iş yerleri gibi birden farklı noktada güvenlik sağlamaya yönelik kasa modelleri ve özellikleri üretiyor. Duvar içine monte edilebilen ankastre duvar kasa modelleri ile özel ve kıymetli eşyalarınızı güvenle saklarken evinizde ya da iş yerinizde yerden tasarruf edebilirsiniz. 

Ankastre Duvar Kasaları Yer Kaplamadan Güvenlik Sağlayın

Ankastre duvar kasalarının kullanıcılarına sağladığı ilk fayda gizlenebilen ve fark edilmeyen çeşitleri ile hırsızların ve çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmesidir. Duvar kasaları alternatifli saklama yöntemleri ile kolaylıkla gözden uzakta tutulabilir.

Güvenlik ve saklama açısından sıklıkla tercih edilen modeller ise duvar gömmeli ya da duvara içten takılan duvar kasalarıdır. 

Yangın, Sel Gibi Doğal Afetlerde Eşyalarınız Güvende Kalsın

Beklenmeyen yangın, sel ve deprem gibi doğal afetlerde duvar kasaları genel güvenlik sağlamaktadır. Tercih edeceğiniz kasaların özelliklerinde ateşe dayanıklı ve su geçirmez nitelikleri var ise bu durumlarda da tam koruma sağlamaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir nokta ise ateşe dayanıklı olduğu belirtilen kasalarda mutlaka ne kadar süre ile yangına dayanıklı olduğu belirtilmelidir. Süre belirtilmeyen kasalarda yangın güvenlik sertifikası olmayabilir. Yangın sertifikası olmayan kasalarda güvenlik tam anlamıyla sağlanamayacağı için tercih edilmemesi gerekir.

Ankastre Duvar Kasalarının Özellikleri

Kale markasının ankastre duvar kasalarının özelliklerini detaylıca incelemek gerekirse yüksekliği 45 cm genişliği ise 38 cm’dir. Kasanın derinliği ise 12 cm olarak kullanılmaktadır. İç ölçülerine bakacak olursak yükseklik 35 cm genişlik ise 31 cm’dir. Derinliği ise 6 cm’dir. Kasanın kendi ağırlığı ise 18 kilo hacmi ise 7 litredir. İsteğinize göre tercih edebileceğiniz 3 adet dış kaplama rengi bulunmaktadır. Aynı zamanda kasa içi kadife kaplıdır. Dış kaplama gibi kasa içindeki kadife rengini de değiştirmeniz mümkündür.

Kasanın güvenlik açısında özellikleri ise: elektronik şifrelidir ancak acil durumlara özel olarak açma anahtarı mevcuttur. Dışarıdan müdahale edilemeyen gizli menteşesi vardır. Bu sayede maruz kalınan herhangi bir hırsızlık durumunda kasanın dışarıdan açılması engellenir.

İletişim Formu

CAPTCHA