Ankastre- Gömme Çelik Duvar Kasasını Evinizde Nasıl Konumlandırabilirsiniz?

Ankastre- Gömme Çelik Duvar Kasasını Evinizde Nasıl Konumlandırabilirsiniz?

Ankastre- Gömme Çelik Duvar Kasasını Evinizde Nasıl Konumlandırabilirsiniz?

Ankastre-gömme çelik duvar kasası özel ve kıymetli eşyaları saklamak için kullanılıyor. Ankastre gömme çelik duvar kasası kıymetli eşyaları saklayacağınız bir kasa olacağı için kasayı evinizin size özgü alanlarına yerleştirmelisiniz. Misafirlerinizin kullanmayacağı yatak odası, giyinme odası, depo gibi alanlara duvar kasanızı yerleştirebilirsiniz. Gömme kasa duvar içine yerleştirildiği için kolayca uzanabileceğiniz yüksekliklere yerleştirmeniz daha uygun olacaktır. Duvar kasasını 1-1,5 metrelik yükseklikte duvar içine konumlandırabilirsiniz. Ayrıca tercihinize göre duvar kasasını dolap içerisinde de muhafaza edebilirsiniz.

Ankastre- Gömme Çelik Duvar Kasası Seçimini Nasıl Yapabilirsiniz?

Gömme duvar kasası değerli eşyaların ve evrakların saklanması için tercih ediliyor. Duvar kasası seçiminizi kasa boyutları ve kilitleme fonksiyonu farklı olan kasa modelleri arasından ihtiyaç duyduğunuz kapasite ve özelliklere uygun olarak yapabilirsiniz. Kasa boyutları küçük, orta ve büyük seçenekler ile sunuyor. Duvar kasaları elektronik şifreli ve anahtarlı kilitler ile maksimum düzeyde güvenlik sağlıyor. Ayrıca hem elektronik şifreli hem de acil durumlar için anahtarlı kilitleri olan ankastre kasa modelleri bulunuyor. Duvar kasası modellerinde LED ekran ve elektronik şifre paneli ile kilitlenen seçenekler de mevcut. Ayrıca iç kısmında LED aydınlatma bulunan duvar tipi kasa modelleri kullanım kolaylığı sağlıyor. Duvar kasasını zemine ya da duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Duvar tipi kasaların içerisinde raf da bulunuyor. Böylece eşya veya evraklarınızı sınıflandırarak ayrı ayrı koyabiliyorsunuz. Duvar tipi kasaların ağırlıkları 10 kilogramdan başlayarak boyutlara orantılı olarak artıyor. Duvar kasası çeşitleri duvar zeminine uyum sağlayabilecek tasarımlara sahiptir.

Ankastre- Gömme Çelik Duvar Kasası ile Yüksek Güvenlik

Gömme duvar kasası ile kıymetli evrak ya da eşyaların en güvenli şekilde saklanabilmesi sağlanıyor. Gömme çelik kasa dışarıdan müdahale edilmesi mümkün olmayan üstün tasarımlı sistemi ve elektronik kilidi ile yüksek güvenlik sağlıyor. Elektronik şifre paneli bulunan modern sisteme sahip duvar kasası modellerini kolayca kullanabilir ve eşyalarınızı güvene alabilirsiniz. Duvar tipi kasa çeşitlerinin boyutları ve ağırlığı farklı olan modelleri ile her büyüklükte ihtiyacınıza uygun seçenekler bulunuyor. Duvar tipi çelik kasa duvar içine, duvar zeminine ya da dolap içerisine monte edilerek kullanılabiliyor. Darbelere, müdahalelere ve yangına karşı dayanıklı çelik kasa modelleri ile kıymetli eşyalarınız siz evde yokken bile güvende kalıyor. Duvara monte kasa modelleri yıkılma ya çalınma durumlarını engellemek üzere monte edilerek kullanılıyor. Kasa içerisinde LED aydınlatması bulunan çeşitler ile aradığınız eşyayı kolayca bulabilirsiniz. Duvar tipi kasa modellerini dolap içerisine monte ederek daha iyi bir şekilde saklayabilir ve daha rahat kullanabilirsiniz.

Ankastre- Gömme Çelik Duvar Kasasının Fonksiyonel Özellikleri Nelerdir?

Gömme duvar kasası güvenlik ve kullanım kolaylığı açısından çeşitli özellikler sunuyor. Duvar içerisine monte edilmek üzere tasarlanan duvar kasası modelleri elektronik, anahtarlı ve hem elektronik hem de anahtarlı kilit sistemine sahip seçenekleri ile bulunuyor. Hem elektronik hem anahtarlı kilit sistemi kasanın acil durumlarda anahtarla açılabilmesini sağlıyor. Elektronik kilit sistemi bulunan ankastre gömme çelik kasa modelleri LED panele sahip alternatifler de sunuyor. İç aydınlatması da bulunan duvar kasası modelleri eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklarken dilediğiniz zamanda rahatlıkla bulabilmenizi sağlıyor. Duvar kasası modelleri menteşesine ve kilidine dışarıdan müdahale edilmesine imkan vermeyen tasarıma sahip olduğu için güvenli bir şekilde Gömme para kasası olarak da kullanılabilir. Ankastre çelik kasa dayanıklı ve ağır yapıya sahiptir ve en iyi düzeyde güvenlik sağlar. Duvar kasası duvar içinde, dolap içinde ya da duvara veya zemine monte edilerek kullanılabilir. Duvara gömme çelik kasa fiyatları modelin boyutlarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor.

İletişim Formu

CAPTCHA