Çelik Kapı Kaplama Nasıl Yapılır?

Çelik Kapı Kaplama Nasıl Yapılır?

Çelik Kapı Kaplama Nasıl Yapılır?

Mekanizması ve sağlamlığı yerinde olan ancak görüntüsü eskimiş çelik kapıları yenileme işlemine çelik ‘’kapı kaplama’’ adı verilmektedir. Dış etkenler nedeniyle zamanla aşınmış ve görünümü bozulmuş çelik kapıların farklı malzemeler ile kaplanması mümkündür. Kapınızın panel ve kasa ölçüleri alındıktan sonra dilenen renk ve modelde dış görünümde değişiklik yapılabilmektedir. Renk ve vernik bozulmaları kapı sökülmeden de yapılabilmektedir. Bir hasar olmaksızın sadece renk yenileme için de boya ve vernikleme işlemini tercih edebilirsiniz. Apartman, villa veya iş yeri gibi dış mekan kapıları en çabuk görünümü bozulan ürünlerdir. Yağmur, güneş gibi hava koşullarına maruz kalan dış mekan kapılarında dayanıklı malzemeler tercih edilmesi gerekmektedir. Dış kapı kaplama işlemi için Kale Kapı ürünlerinden dilediğinizi seçip uygulama yaptırabilirsiniz. Deforme olan ve boyası çıkmış kapıları çelik kapı kaplama işlemi ile tekrar eski görüntüsüne veya yepyeni bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. 

Çelik Kapı Kaplama Türleri Nelerdir?

Çelik kapı kaplama değiştirme işlemleri için farklı materyaller kullanılabilmektedir. Genel olarak altı çeşitçelik kapı kaplama türü vardır. Çelik kapı ahşap kaplama bunlardan en çok tercih edilenler arasındadır. Ahşap Amerikan kaplama ve laminant kaplama çeşitleri mevcuttur. Bunların dışında lake kaplama, alüminyum kaplama ve cam yahut taş kaplama türleri de bulunmaktadır. Çelik kapı kaplama malzemeleri zevkinize ve kullanılacak alana göre tercih edilebilir. Eskimiş ve aşınmış kapılarınızı çelik kapı dış kaplama yöntemi ile yenilemeniz mümkündür. Çelik kapı kaplama değişimi gerek ev gerekse iş yeri, villa, apartman kapısı gibi alanlarda uygulanabilmektedir. Villa kapısı gibi yağmur, su ve havayla sürekli temas halinde olan kapılar için çelik kapı laminant kaplama uygulaması daha doğru olacaktır. Önü açık kapılarda pirinç aksesuar yerine krom aksesuar kullanılması, dış hava koşullarından etkilenmemesi için daha uygun olacaktır. Villa veya apartman kapıları için çelik kapı laminant kaplama yerine ahşap kaplama kullanılması tercih ediliyorsa mutlaka kapının dışında bir camekan koruma olması gerekmektedir. 

Çeşitli Malzeme ve Renkler Arasından Zevkinize Uygun Olan Kaplamayı Seçin

Daire kapılarında genellikle çelik kapı ahşap kaplama uygulanmaktadır. Dışarıda farklı içeride farklı renk ve görünüm elde etmek mümkündür. Ahşap yerli hareli meşe üzeri Amerikan cila kaplama çeşitleri farklı renk seçeneklerine sahiptir. Çelik kapı kaplama değiştirme işleminde ahşap tercih edenler için ahşap alpi freze kaplama çeşidi de mevcuttur. Doğal ahşap kaplama tercih edenler için de çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Ahşap kaplama çelik kapı fiyatları ürüne göre değişiklik göstermektedir. Amerikan panel kaplama tercih edenlerde renk kartelasından diledikleri rengi seçebilirler. Çelik kapı laminant kaplama için ise beyaz, venge, koyu meşe, açık ceviz, koyu ceviz, gri gibi renkler tercih edilebilir. Alüminyum kaplama çelik kapı tercih edenler için ise beyaz ve ceviz seçenekleri vardır. Lake kaplama için ise siyah ve beyaz renkler mevcuttur. Çelik kapı kaplama fiyatları ürünün cinsine göre değişmektedir. 

Üstün Hizmet Kalitesiyle Kale Çelik Kapı Kaplama Hizmeti Alın 

Cam veya taş kaplama, özellikle dış mekan kapıları için tercih edilmektedir. İşletmeler, villalar, apartmanlar için cam yahut taş kaplama önerilmektedir. Beyaz veya siyah cam renk seçenekleri mevcuttur. Taş panellerin ise farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Cam kaplama çelik kapı dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olması ile bilinmektedir. Çelik kapı kasa kaplama işlemi için Kale Çelik Kapı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Büyük bir titizlik ve üstün işçilik ile çelik kapı kaplama uygulamaları yapılmaktadır. Ülkemizi çelik kapı ile tanıştıran Kale çelik kapı, çeşitli materyaller ve renklerde çelik kapı kaplama değiştirme hizmeti sunmaktadır. Çelik kapı kaplama malzemeleri seçilirken kaliteli olduğundan emin olmak gerekir. Çelik kapı kaplama fiyatları seçtiğiniz ürünün cinsine ve kullanılacak aksesuarlara göre değişmektedir. Çelik kapı kaplama değişimi ihtiyacınız varsa Kale çelik kapıdan kaliteli hizmet ve ürün alabilirsiniz. Çelik kapı kaplama işlemlerini yıllardır uygulayan markamızın kullanıcıların memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

İletişim Formu

CAPTCHA