Çelik Kasalar Yangına Dayanıklı Mıdır?

Çelik Kasalar Yangına Dayanıklı Mıdır?

Çelik Kasalar Yangına Dayanıklı Mıdır?

Yangına dayanıklı Kale çelik kasalar laboratuvar ortamında belirli testlere tabi tutularak üretilmektedir. Dayanıklı malzeme kullanımının üstün güvenlik önlemleriyle buluştuğu yanmaz çelik kasalar ile değerli eşyalarınızı büyük zararlar ortaya çıkaracak yangın felaketinden dahi koruyabilirsiniz. Yangına dayanıklı çelik kasaların raf aralıkları içerisindeki tırnak sistemi sayesinde istenen ölçüye getirilebilmektedir. Orta ve büyük boy kasaların içerisinde yer alan özel güvenlik bölümü ise kolayca yanabilen değerli eşya ve evraklar için ekstra güvenli bir ortam olma özelliği taşımaktadır.

Deney Sertifikasına Sahip Kale Yangına Dayanıklı Çelik Kasalar 

Güvenlik sorununun her geçen gün artmasıyla birlikte evde, ofiste, banka ve finansal şirket gibi pek çok farklı yerde çelik kasa kullanımı yaygınlık kazanmaya başlamıştır. Gelişmiş Kale çelik kasa kilitleri kadar yangına dayanıklı tasarımıyla da adından sıkça söz ettirmektedir. Kaliteli ve dayanıklı malzemenin şık tasarımla buluştuğu yüksek ısıya dayanıklı olarak üretilmiş Kale çelik kasalar ile büyük felaketler ortaya çıkarabilecek yangın sorunuyla kolayca başa çıkabilirsiniz. Deney sertifikasına sahip yangına dayanıklı çelik kasa modelleri aradığınız güvenliği bir üst seviyeye taşır. Laboratuvar ortamında yangına ve ısıya karşı deneylerle test edilmiş çelik kasalar ile değerli eşyalarınızı yangından koruyabilirsiniz. Yangına dayanıklı olarak üretilmiş Kale Çelik Kasalar farklı kullanım amaçları gözetilerek çeşitli boyutlarda üretilmiştir.

Yangına Dayanıklı Çelik Kasa Avantajları

Çelik kasa kullanımının en büyük avantajlarından birisi değerli eşyalarınızı yüksek güvenlikle koruyabilmenizdir. Kaliteli malzemenin gelişmiş tasarımla buluştuğu Kale çelik kasalar güvenlik sorununuza etkili çözümler sunmak için tasarlanmıştır. Kale çelik kasa kilit mekanizması gelişmiş teknik özelliklere sahiptir. Farklı kilit sistemlerini tercih edeceğiniz Kale Çelik Kasalar ile değerli eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Tercih edilecek kilit sistemleri arasında anahtarlı, mekanik, elektronik, parmak izi okuyuculu gibi farklı kilit sistemleri bulunmaktadır. Bunların yanında sıklıkla tercih edilen kilit sistemlerinden birisi de anahtarlı kilit sistemidir. Sadece belirli kişilerde olabilen bu anahtar sayesinde çelik kasanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiş Kale çelik kasalardan birisi de yanmaz çelik kasa modelidir. Yüksek ısıya ve alevlere dayanıklı olarak üretilmiş Kale yanmaz çelik kasalar laboratuvar ortamında test edilerek kişilerin karşısına sunulmaktadır. Böylece oluşabilecek yangın felaketlerine karşı tüm önlemler alınarak çelik kasa üretimi tamamlanmaktadır. 

Yangına Dayanıklı Çelik Kasa Modelleri  

Değerli eşyaların güvenle muhafaza etmenizi sağlayan çelik kasa kullanımı her geçen gün artmaktadır. Pek çok farklı yerde tercih edilebilen çelik kasalar farklı boyutları ve işlevsel özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Maddi manevi pek çok değerli eşyanın güvenle muhafaza edilebileceği ev tipi çelik kasa güvenli mi sorusu akıllara sıkça gelen sorular arasında yer almaktadır. Parmak izi okuma, elektronik kilit, mekanik kilit ve anahtarlı kilit sistemlerinden dilediğinizi tercih ederek çelik kasanızı güvenle kullanabilirsiniz. Ofis çalışma ortamınızda masa veya içinde rahatlıkla konumlandırabileceğiniz ofis tipi çelik kasa modelleri ise iş ortamında güvenlik sorununa etkin çözümler bulmak isteyen kişiler için birebir! Ev veya iş yerinde olabilecek yangın sorunlarına karşı ekstra önlem almak isteyen kişilerin tercihi ise Kale yangına dayanıklı çelik kasa modelleridir. Laboratuvar ortamında belirli testlerden geçerek üretilmiş yangına dayanıklı kasalar yanmaya karşı hassas olan değerli evrak ve eşyalarınızı gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz. Ekonomik bütçe dostu yangına dayanıklı çelik kasa modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Ürün Talep Formu

Formu doldurun, biz size ulaşalım.

CAPTCHA