Çelik Kasamı Zemine veya Duvara Sabitlemeli miyim?

Çelik Kasamı Zemine veya Duvara Sabitlemeli miyim?

Güvenliğinizin Anahtarı Çelik Kasa Tipleri 

Değerli eşyaların güvenli bir şekilde saklanmasının anahtarı olan Kale çelik kasalar farklı kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiştir. Bütçe dostu ekonomik Kale çelik kasaların üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı düşünüldüğünde tercih edilme oranı her geçen gün artmaktadır. Çelik kasa ev tipi modeller, boyutları ve işlevselliği ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Farklı boyutlarda üretilmiş ev tipi çelik kasalar ile maddi veya manevi değeri olan eşyalarınızı evinizde güvenle saklayabilirsiniz. Dolap veya çalışma masası içine konumlandırılacak küçük çelik kasa oldukça kullanışlıdır. 

Duvara Monte Kasalar ile Değerli Eşyalarınızı Güvenle Saklayın

Çelik kasa modelleri arasında kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile ön plana çıkan bir diğer kasa modeli ise duvara monte edilebilen çelik kasa modelleridir. Yerden tasarruf etmeyi sağlayan ve güvenlik sorununa etkili çözümler sunan çelik kasa duvara gömme özelliği kişilere pek çok avantaj sağlamaktadır. Çelik kasa duvara montaj edilme özelliği kasalarınızı görünmez bir halde saklamanıza yardımcı olur. Duvar halısı, tablo veya büyük çerçeve ile kolayca görünmez hale getireceğiniz duvara gömme çelik kasalar ile hem maddi hem de manevi eşyalarınızı üstün korumayla saklayabilirsiniz. Çelik kasa duvara montaj işlemi ise oldukça pratik ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Duvar veya dolabın içinde kalan parça ve kasanın mükemmel uyumu sayesinde gömme çelik kasalarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Ev ve Ofis Tipi Kasaların Doğru Konumlandığından Emin Olun

Monte edilebilen gömme kasaların yanı sıra ev ve ofis tipi kasa seçenekleri de kullanım açısından oldukça yaygındır. Yaşam alanlarınızda bu kasaları muhafaza ederken, çeşitli güvenlik önlemlerini de almış olmanız gerekiyor. Alacağınız tedbirler, hem hırsızlık gibi kötü olayların yaşanmasının hem de doğal afetlerde karşılaşabileceğiniz kriz anlarının önüne geçebilir.  Gömme model bir kasa tercihinde bulunmadıysanız, kasaların yine de sabitlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu önlem, olası kazaların önüne geçerek; hırsızlığa karşı da bir güvenlik duvarı oluşturmaktadır. Bu caydırıcı detay ile değerli eşyalarınızı koruyabilir, olası kayıpların önleyebilirsiniz. Çelik kasa sabitleme ile deprem gibi doğal afetler için de ayrıca bir güvenlik sağlamış olursunuz. Özellikle panik durumlarında, yaşanan kriz anlarında kasa gibi ağır eşyaların sabitlenmesi büyük önem taşır. Güvenliğinizi artırmak için kasayı sabitleyeceğiniz alanı da doğru seçmelisiniz. Kapı girişlerinde ya da yumuşak zeminlerde konumlandırmamalısınız.

Ürün Talep Formu

Formu doldurun, biz size ulaşalım.

CAPTCHA