Dayanıklı Bir Silindir Seçmenin Avantajları

Dayanıklı Bir Silindir Seçmenin Avantajları

Dayanıklı Bir Silindir Seçmenin Avantajları

Silindir kilit seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle kullanım alanına uygun bir model seçmeniz gerekmektedir. Kapınıza uygun ve hırsızlığa karşı dayanıklı bir sisteme sahip kapı silindiri seçmek size hırsızlığa karşı yüksek güvenlik sağlayacaktır. Kapınızı kilitleyip evden dışarı çıktığınız zaman strese girmenize gerek kalmayacaktır. Silindirli kapı kilidi kırılmaya ve delinmeye karşı dayanıklı ise hırsızlık gibi bir olay başınıza gelmeyecektir. Dolayısıyla dayanıklı bir silindir kilit göbeği seçerek evinizin veya iş yerinizin güvenliği konusunda rahat edebilirsiniz. Evinizdeki değerli eşyaların, evrakların korunması konusunda şüpheniz varsa mutlaka yüksek güvenlikli ve kırılmalara karşı dayanıklı bir silindir kilit seçmenizde fayda vardır. Günümüzde yüksek teknoloji ile üretilmiş pek çok silindirli kapı kilidi modeli bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak ürünler arasından kapınıza ve bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Silindir kilit fiyatları, ürünün modeline ve güvenlik sisteminin ne kadar yüksek olduğuna göre değişmektedir. 

Siz Dışarıdayken Aklınız Evinizde Kalmasın

Eğer yeni bir eve taşındıysanız yahut var olan silindir kilit sisteminizden memnun değilseniz kapı göbeği değişimi yapmanızda fayda vardır. Silindir kapı göbeği ürünleri günümüzde en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Silindirli kilit modelleri arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünü Kale Kilit güvencesi ile seçebilirsiniz. Markanın beğeninize sunduğu pek çok çeşit ürün bulunmaktadır. Akıllı kapı silindiri arıyorsanız, alarmlı silindir ürünü beklentilerinizi karşılayacaktır. Tuzaklı kısma sahip bu üründe kırılma söz konusu olduğunda bile anahtarla içeri girebilme imkanını vardır. Değiştirilebilir pil ile çalışan bu ürün, silindir kırıldığında alarm çalarak hırsızlara karşı caydırıcılık sağlamaktadır. Bu ürün delinmelere karşı oldukça dirençli olduğundan hırsızların içeri girebilmesini imkansız kılar. Yahut tüpten şifreli yüksek güvenlikli akıllı silindir kilit ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler; delinme, kırılma, sarsma ve maymuncukla açılmaya karşı dirençli olarak tasarlanmışlardır. Silindir kilit ölçüleri ürünün modeline göre değişiklik göstermektedir. 

Yüksek Güvenlik için Silindir Kilit Tercih Edin

Silindirli kilit nedir sorusu ile çok sık karşılaşılmaktadır. Kapının kilit kısmında bulunan ve anahtarın girdiği bölüme silindir denilmektedir. Son zamanlarda sıkça kullanılan çelik kapılarda silindirli kapı kilidi sistemleri tercih edilmektedir. Silindirli gömme kilit ürünleri yüksek güvenlik önlemleri açısından son derece sağlıklı bir seçimdir. Silindir kilit seçerken ürünün kalitesi ne kadar iyiyse, hırsızlıklara karşı aldığınız güvenlik önlemi de o kadar sağlam olacaktır. Kale kilit kalitesiyle üretilmiş pek çok farklı kapı silindiri modeli bulunmaktadır. Örneğin bilyeli silindir ürünleri emniyet kartına sahiptir. Gövdesi pirinç olan bu üründe delinmeye karşı iki adet çelik pim takviyesi bulunmaktadır. Paslanmaz çelik yaylara sahip bu ürün ile yüksek derecede güvenlik önlemi almış olursunuz. Silindir kilit fiyatları, her bütçeye uygun modellere göre değişmektedir. Aynı zamanda ürünün fonksiyonel özellikleri, tasarımı, dayanıklılığı, teknik yapısı da fiyatı etkileyen unsurlardan biridir. 

Kale Kilit Güvencesiyle Kullanışlı ve Güvenli Silindir Modelleri

Silindir kilit seçiminde hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Seçtiğiniz ürünün kapınıza uygun olması kadar sizin için kullanışlı olması da önem arz etmektedir. Örneğin tuzaklı sisteme sahip kapı silindiri ürünleri en sık tercih edilenler arasındadır. Otomatik blokaj sistemli silindirli kapı kilidi seçimi de yapabilirsiniz. Kapı silindir göbeği seçimi yaparken mutlaka ürünün teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı öneririz. Müteahhit firma ve kapı üreticileri için üretilmiş inşaat silindir kilit ürünleri de mevcuttur. Kendini yeniden şifreleyen pim sistemine sahip bu ürünlerin özelliği, inşaat süresince kullanılan iki kilidin inşaat bitiminde ev sahibine teslim edilen anahtarların kullanılmaya başlamasıyla önceden kullanılmış anahtarların kullanılmaz duruma gelmesidir. Yüksek güvenlikli sisteme sahip silindir kapı göbeğiürünleri ise paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kırılmaya dirençli bu modelde, gövde ve tüp bölgesinde delinmeye karşı çelik pim kullanılmıştır. Bir başka tercih ise hidrolik silindir kilit modeli olabilir. Kale Kilit kalitesine sahip pek çok farklı silindir kilit ürünü içerisinden, ihtiyacınızı karşılayacak modeli seçip, gönül rahatlığı ile evinizi kilitleyerek dışarıda vakit geçirebilirsiniz.

İletişim Formu

CAPTCHA