Dekorasyona Renk Katan Kale Vira Serisi

Dekorasyona Renk Katan Kale Vira Serisi

Kale Vira Serisiyle Evlerinizde Şıklığı Yakalayın

Kale kapı modelleri, güvenli korumanın yanında estetik tasarımıyla da göz doldurur. Kapıların sağlamlığında çelik malzeme yapısının yanında montaj sırasında kullanılan MDF malzemenin de rolü büyüktür. Yetkisiz kişilerin erişimini engelleyecek şekilde monte edilen kapılar sağlam duruşuyla üstün güvenlik sağlamada destek olur. Bunun yanında kapılarda kullanılan omega profiller de kapıya gerekli mukavemeti sağlar. Hem kapı pervazları hem de kapı altlarında bulunan süpürgelikler iç ve dış mekanın bağlantısını tamamen kesmek üzere tasarlanmıştır. Kale Vira kapı kategorisi yaşam alanlarını estetikten ödün vermeden korumayı vadeder. Farklı renklerin kullanıldığı kapılardaki el işçiliği ise ürüne ayrı bir zarafet katar. Ses ve ısı yalıtımı olduğu için dış mekan kapısı olarak tercih edilirken rengiyle de göz doldurur. Özellikle yazlık mekanlarda sıkça tercih edilen Vira kapı modellerinde kapı kolu ortada olup oldukça dekoratif bir görünüme sahiptir. 

Kale Vira Yaşam Alanlarınıza Güvenlik ile Birlikte Rengi Getirir

Kapılar genellikle kahverengi ve tonlarının yanında ahşap görünümüyle bilinir. Kale kapıları arasında yer alan vira serisi bu algıyı yıkarak kapılara getirdiği renkle yaşam alanlarını zenginleştirir. Çelik kapıda bulunan tüm özelliklere sahip olan vira serisi sayesinde evlerin girişleri farklı bir boyut kazanır. Mavinin, yeşilin ve turuncunun en güzel tonunun eskitme formunda kapı kaplaması olarak uygulanması kapılara nostaljik bir görüntü kazandırır. Kapı tokmağının ve kapı kolunun da eskitmeye uygun tasarıma sahip olması kapıları görsel olarak çekici hale getirir. Kale Vira kapı seçimi kullanılacak alana göre değişse de daha çok kapının görsel olarak da ön planda olduğu yazlık mekanlarda tercih edilir. Dış pervazında farklı materyaller kullanıldığında da kapının havası değişirken dış cephe boyası gibi detaylar genel olarak da evlerin dışına görsel bir zenginlik katar.

Her Zevke Uygun Kale Vira Çelik Kapı Modelleri 

Kale Vira kapı önerileri için sayfamızı incelerken tercih edeceğiniz kapının teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hem güvenlik hem de estetik bir arada olsun derseniz farklı renk seçenekleri arasından dilediğiniz kapı modelini seçebilir, evlerinizi Kale Vira serisinden biriyle zenginleştirebilirsiniz. Sadece dekoratif değil aynı zamanda fonksiyonel tasarımı sayesinde ses ve ısı yalıtımı sunan ürünler, altında yer alan süpürgelikler sayesinde dış ortamdan gelebilecek tehlikelere karşı da güçlü koruma sunar. Kilit sistemi ve yapısında kullanılan omega profiller kapıların mukavemetini arttırır. Böylece dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklı hale gelen kapıların kötü niyetli kişiler tarafından açılması zorlaşır. Her zevke uygun kapı modelleri aynı zamanda güvenli koruma sağlayarak da müşterilerinin beğenisini kazanır. Kale vira kapı fiyatları ve Kale vira serisi hakkında daha fazla bilgi almak için teknik ekibimizle irtibata geçmenin yanında sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Ürün Talep Formu

Formu doldurun, biz size ulaşalım.

CAPTCHA