Estetik Kapılarıyla Başınızı Döndürecek Ünlü Yapılar

Estetik Kapılarıyla Başınızı Döndürecek Ünlü Yapılar

Estetik Kapılarıyla Başınızı Döndürecek Ünlü Yapılar

Evinizin, iş yerinizin pek çok mekanın güvenliğini sağlamak ve estetik biçimde evinizi tamamlamak için kaliteli kapılara sahip olmak oldukça önemli bir husustur. Üst düzey güvenlikli sistemlere sahip kapılardan estetik olarak evinizi farklı bir dünyaya açan modern kapılara pek çok seçenek bulunmaktadır. Kapı modelleri farklı şekillerde kategorize edilmekle birlikte güvenli olmaları şartı aranan en önemli kriterlerden biridir.

Güvenlikli ve Şık Dış Kapı Modelleri

Kapı çeşitleri; demir, çelik, fotoselli, cam, Alaçatı modeli gibi birçok alternatif sunmaktadır. Güvenliği üst seviyede tutmayı amaçlayan, dışardan aldığı darbelere karşı dayanıklı, komplike kilit sistemleri sayesinde hırsızlık olaylarını azaltmaya çalışan çelik kapı modelleri sac, çelik maddelerle güçlendirilen ve sıklıkla tercih edilen kapı alternatiflerinden biridir. Güvenli yapılarının ve sağlam olmalarının yanı sıra yalıtım konusunda da oldukça güçlü bir özellik göstermektedirler. Bunun yanı sıra butik Amerikan kapı seçenekleri oldukça geniş alternatiflere sahip estetik ve kullanışlı yapılar sunmaktadır. Modern kapı seçenekleri ise gösterişli ve şık yapılar sayesinde evinizin dekorasyonunu tamamlamaktadır. Modern modellerde kullanılan malzemeler çeşitlilik göstermekle birlikte ahşap yapılar şık bir dış kapı alternatifi sunmaktadır. Ahşap kapı renkleri tamamlandıkları kulplara ve detaylara uygun olarak üretilebilmektedir. Sağlam ceviz ve diğer dayanıklı ağaçlardan üretilen modeller darbelere karşı dayanıklıdır ve üzerindeki dolgular sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadırlar. Modellerinizin üzerinde yer alan kilit sistemleri sürgü, birkaç kademeli anahtar sistemleri gibi güvenli seçenekler sunmaktadır.

Modern Prestij Kapılar

Ahşap ile zenginleştirilen klasik kapı seçenekleri renk kataloğunda yer alan renklerde kaplanabilmekte ve tercih edilen ağaçlar arasından dilediğiniz kaplamayı uygulayabilirsiniz. Ceviz, meşe, maun, kiraz gibi ağaç modellerinden hareli, benekli, çizgili veya düz desenlere sahip olanları tercih edebilirsiniz. Ahşap, cam, fotoselli veya melamin kapı seçeneklerine kameralı dürbün taktırarak güvenliğinizi daha yüksek bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Prestijli kapılar arasında yer alan modellerde antik geometrik şekillere sahip seçeneklerden, klasik modellere; çift taraflı modellerden, cam modellere kadar pek çok alternatif yer almaktadır. Cam kapı seçenekleri ise evinize modern bir şıklık getirmekle beraber sağlam yapıları ile de hem yüksek bir yalıtım hem de gelişmiş kilit sistemleri sunmaktadır. Cam modellerde alüminyum veya ahşap pervaz kaplamaları yapılabilmektedir ve dilerseniz kameralı dürbün kullanabilirsiniz. Prestijli ürünler arasında çift taraflı desenleriyle dikkat çeken saray modelleri ilgi toplamaktadır. Bu modellerde evinizi hem içten hem dıştan şık bir şekilde dekore edebilirsiniz. Prestijli modellerde kullanılan doğal ahşap kaplamalar hem estetik bir görünüm yaratmakta hem de daha dayanıklı ve uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.

Özel Kapı Serileri, Özel Detaylar

Dış ve iç kapı modelleri estetik görünüm yaratmanızı sağlayan evinizin tamamlayıcılarındandır. Bu estetik ve şık tasarımlar kapınıza ait detaylar sayesinde zenginleştirilmektedir. Kapı kolları tasarımları zenginleştiren hem kullanışlı hem de tamamlayıcı unsurlardandır. Butik kapı modellerinde düz veya şekilli sabit kulplar kullanılabileceği gibi iç kısımdan oynar özellikli ince, kalın, kısa, uzun kulplar da kullanılmaktadır. Mandallı bareller de farklı kapı kolları arasında yer almaktadır. Dilediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz kulpların yanı sıra özel desenli pervazlar ve değişik rozetlerle de kapılarınızı zenginleştirip tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sağlam özellikleri ile demir kapı, özel modelleriyle prestij serisi, geleneksel severler için vazgeçilmez klasik kapı ve pek çok seçenek dış kullanım için tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra özellikle beğenileri toplayan ve ön plana çıkan Alaçatı modeli evinize oldukça modern ve farklı bir hava getirmektedir. Kapı fiyatları ise kullanılan malzemeye ve modellerine göre çeşitlilik göstermektedir.

İletişim Formu

CAPTCHA