Ev Estetiğinize Uygun Kale Çelik Kasa Tasarımları

Ev Estetiğinize Uygun Kale Çelik Kasa Tasarımları

Ev Estetiğinize Uygun Kale Çelik Kasa Tasarımları

Sahip olunan değerli takıların, paranın ve özel evrakların hırsızlıktan ve birçok olası ev kazalarından koruyan; ayrıca kaybolmasını engelleyen KaleÇelik Kasa birçok birey tarafından tercih edilmektedirler. Özellikle kullanımlarının yaygınlaşması bu kasaların ev veya ofis içindeki diğer mobilyalar ile uyum içerisinde olması düşüncesini beraberinde getirmiştir. Birçok kullanıcı farklı boyutlara sahip olan çelik kasalarının ortama uyum sağlamasını istemektedir. Kale Çelik Kasa ev tipi olarak kullanılan modellerde kasanın ev veya iş yerine uyum sağlaması estetik açıdan önem sağlamaktadır. Özellikle şirket muhasebelerinin oda dekorunda kasanın durduğu nokta ve kasanın tipi büyük önem taşımaktadır. Diğer yandan evlerde bulunan ufak boyutlu kasalar genellikle kapı girişinde anahtar veya kredi kartı saklamak için kullanılabilmektedir. Duvara monte özellikleri bulunan ev tipi kasaların duvara uyumlu olmasına dikkat edilmektedir.

Kişiye Özel Kasa Tasarımı Hizmeti

Kale, güvenlik ekipmanları konusunda Türkiye’de adından sıklıkla söz ettiren bir firma olarak kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Son dönemde birçok kullanıcı kullandıkları çelik kasaların daha farklı özelliklere sahip  olmasına önem vermektedirler. Estetik olarak dış görünümü  ve sahip olduğuı kilit sistemlerine göre  bireyler sahip olacakları kasaların özelliklerinde değişim yapabilme imkanına sahiptirler. Özellikle çelik kasa sisteminin sahip olduğu güvenlik sistemi üzerindeki değişiklik ihtiyacı sıklıkla dile getirilmektedir. Kale Çelik Kasa’nın anahtarlı seçeneği ile farklı bir kilit metodu ile çalışan bir kasa sistemine sahip olabilirsiniz. Diğer yandan kilit seçeneği sizlere yeterli gelmiyorsa yeni nesil KaleÇelik Kasa şifreli modelleri ile çok daha iyi korunan bir kasa modeline sahip olmanıza imkan vermektedir. Parmak iziyle açılabilen kasa güvenlik sistemlerini tercih edebileceğiniz gibi farklı sayı veya sembol tuş takımlarına sahip kasa türlerini de   tercih edebilirsiniz.

Renk ve Boyutlarına Göre Çelik Kasa İmalatı

Güvenlik sisteminin belirleyici olmadığı durumlarda kullanıcılar farklı boyut ve renklere sahip çelik kasa türlerini tercih edebilmektedirler. Ofis ve ev tipi olarak kullanılacak çelik kasalarda KaleÇelik Kasa küçük ve büyük boyseçeneklerini tercih edebilirsiniz. Sahip olunan alana göre verilecek ölçüler neticesinde istenilen boya sahip imalat yapılabilmektedir. Dikdörtgen veya kare gibi seçeneklerden sahip olduğunuz alanın özelliklerine göre seçim yapılabilmektedir.  Kale Çelik Kasa ölçüleri yanı sıra kasanın rengini belirleyebilirsiniz. Birçok farklı renk skalasından istenilen renge uygun kasaya sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü boyası ile herhangi bir sorun yaşamadan uzun süreli bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. KaleÇelik Kasa fiyatları özel tasarım hizmetinde seçilecek ürün kalitesine ve işçiliğe bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Özelliklerine Göre Çelik Kasalar

Çelik kasalar birçok değerli maddenin saklanmasında önemli bir yere sahiptirler. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan kasalar kişisel eşyaların korunmasında kullanılmaktadır ancak bazı kamuya ait binalarda ve büyük ölçekli firmalarda farklı özelliklere sahip çelik kasa türleri kullanılmaktadır. KaleÇelik Kasa modelleri arasında kompakt arşiv sistemi olarak bilinen model sıklıkla devlete ait binalarda kullanılmaktadır. Değerli kağıt olarak bilinen birçok hassas yapıya sahip belge ve evrakın doğru ve uzun süreli bir biçimde saklanmasına imkan vermektedir. Bazı kullanıcılar daha farklı bir düzene sahip olabilmek için raf sayısında değişkenlik isteyebilecekleri gibi arşiv kasası iç ve dış kısımları için farklı güvenlik önlemleri ve saklama alanları talep edebilirler. Kale Çelik Kasa montajı, daha farklı bir yapıya sahiptir. Kullanıcının sipariş ettiği kasa modelinin montajı bulunduğu alanda özel bir ekip tarafından yapılarak kullanıma hazır hale getirmektedirler. Ürün kullanıcıya ulaştığında kullanıma hazır bir haldedir.

İletişim Formu

CAPTCHA