Güvenliğinizi Benzersiz Kılın: Kale Parmak İzli Kapı Kolu

Güvenliğinizi Benzersiz Kılın: Kale Parmak İzli Kapı Kolu

Güvenliğinizi Benzersiz Kılın: Kale Parmak İzli Kapı Kolu

Eviniz hem içinde bulunan eşyalarınız hem de sevdikleriniz yerinde ve sağlam olduğu sürece güvendedir. Bu güvenliği sağlamaksa sizin elinizde. Kale Alarm, 66 yıllık tecrübesiyle sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için geliştirdiği ileri teknolojili güvenlik sistemleriyle evinizi tüm kötü niyetli kişilere karşı korumak için çalışıyor. Zengin ürün gamına eklediği özel kapı kolu modelleri ile de bu işi mükemmel şekilde başarıyor. Bu ürünler ister parmak izi ister manyetik kart okuyucu aracılığıyla çalıştığı için sizin istemediğiniz hiç kimse evinize ya da evinizin içinde belirlediğiniz herhangi bir alana giremiyor ve böylece beklenmedik olumsuz durumların önüne rahatlıkla geçiliyor. Tüm kapı kolu modelleri içinde ileri teknolojisiyle öne çıkan bu parmak izli okuyuculu kapı kolu, evinin güvenliğini benzersiz kılmak isteyen herkesin gözdesi oluyor.

Parmak İzi Kapı Kilit Sistemleri ile Güvenlik Parmağınızın Ucunda

Eskiden kapı kolu modelleri; şekline, rengine veya tarzına bakılarak satın alınırken şimdi sunduğu maksimum güvenlik şekli sayesinde tercih ediliyor. Kale parmak izi okuyan kapı kolu ile evinizde bir ya da birden fazla odayı sizden başkasının giremeyeceği biçimde koruyabilmeniz, odanızı bir kasa kadar güvenli hale sokabilmeniz mümkün. Hatta sizin seçeceğiniz her parmak izi kapı açma işi için yetkilendirilmiş insan sayısını da belirleyebiliyor. Ayrıca iş yerlerinde de çokça tercih edilen kapı kolu modelleri arasındaki bu ürün, belli ofislere belli kişilerin dışında başkalarının girmesini engellemenin en garanti yolu olarak da öne çıkıyor. Kısacası 100 adede kadar kullanıcının belirlenebildiği bu paslanmaz çelik parmak izi kapı kilidiürünüyle geleneksel kilit sistemlerini sonsuza dek unutabilirsiniz.

Parmak İzli Kapı Kolu ile Minumum Temas Maksimum Güvenlik

Daha fazla dijitalleşen ve daha fazla hijyen arayışının geliştiği dünyamızda her şeye temas azalıyor. Toplu taşımaya binerken, restoranda yemek yerken ya da arabamızı kullanırken ellerimizi bir yere sürmekten çekiniyor olabiliriz. Bu durum evlerimize ya da ofisimize girerken de geçerli. Bu farkındalıkla yola çıkan Kale Alarm, elektronik kart okuyucu ile aktive olan kapı kolu çeşitleri ile teması en aza indirirken güvenliği arttırıyor. Böylece hem sağlığınız hem de eviniz olumsuzluklardan ve tehlikelerden korunuyor. Kale elektronik kilit hem ID anahtar hem de şifreyle çalışabilme özelliği sayesinde sizin belirleyeceğiniz güvenlik kriterlerine göre hareket ediyor. ID anahtar tercih edildiğinde sizin seçeceğiniz dokuz kişiye kadar kullanıcı sayısı belirlenebiliyorken, şifre kullanılarak istediğiniz kadar kişi giriş için yetkilendirilebiliyor. Kısacası hem manuel hem otomatik hem de geçici kilitleme özelliğine sahip olan bu ürün, kapı kolu modelleri içinde güvenliği en üst düzeyde vadedenlerden.

Oteller için de İleri Teknolojiyle Tam Konfor ve Güvenlik Kale Alarm’da

Güvenlik tedbirlerinin üst düzeyde uygulanmaya çalışıldığı bir başka yer olan oteller, odalarında kullandıkları kapı kolu modelleri ile güvenlik anlamında rakiplerinden ayrılır. Klasik anahtarlı modellerin yerine elektronik kart okutularak açılan kapı kolu modelleri kullanan oteller, misafirlerinin güvenliğini en iyi şekilde sağlarken kendi itibarlarını da korumaya devam ederler. Kale Alarm’ın, ileri teknolojiyle tam bir güvenlik ve rahatlık sunan İ serisi ekranlı kartlı kapı kilitleri, kolay kullanımı ve yönetilebilirliği ile öne çıkıyor. Tüm bu güvenlik becerisine ek olarak dijital ekranı sayesinde otel misafirlerini isimleriyle karşılama imkânı veriyor. Ayrıca ‘Odayı temizleyin’ ya da ‘Rahatsız etmeyin’ komutlarıyla departmanlar arası iletişim kolaylığı ve hızı da sağlayarak çalışma verimini arttırıyor. Siz de gerek eviniz gerekse oteliniz için bu özel kapı kolu modelleri arasından seçim yapmak isterseniz Kale Alarm’ın birbirinden çeşitli ürünlerini en uygun parmak izli kapı kolu fiyatları ile satın alabilirsiniz

İletişim Formu

CAPTCHA